Dobrodošli na BhPlay.ba

www.facebook.com/BHPlaySK

Depozitno klađenje NON STOP - 24 SATA DNEVNO

Sukladno zakonu o igrama na sreću (Sl. novine F BiH 48/15) obračunava se naknada u visini od 5% na teret igrača za svaku pojedinačnu uplatu, te za svaki dobitni listić na 100 KM ili više obračunava se poreza na dobitak od 10%.

ULOG = UPLATA - NAKNADA (5%) na teret igrača

DOBITAK = ULOG x UKUPNI KOEFICIJENT

ISPLATA = DOBITAK >= 100KM - POREZ NA DOBITKE na teret igrača

Minimalna uplata 0.11 KM

Ponuda u narednih
Datum
Liga

Rukomet
SUPER TIP - RUKOMET (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
1335 19:00 Fuechse - Kiel 3.80 10.50 1.45 2.79 1.25
1336 20:45 Chambery - Pays Aix 1.53 10.00 3.50 1.31 2.59
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
RUKOMET (M) - EHF KUP (60 min), 1/4 finala - prve utakmice
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
4044 17:45 Holstebro - Tatabanya
[+4]
1.43 9.00 3.40 1.23 2.47
4045 20:00 St.Raphael - Porto
[+4]
1.40 9.00 3.50 1.21 2.52
nedjelja 21.04.19
4046 15:00 Hannover - Fuechse
[+4]
2.55 8.50 1.67 1.96 1.40
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - AUSTRIJA KUP (60 min), Final Four - Dornbirn
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
4108 18:00 Krems - Hard (1/2f)
[+4]
2.35 8.00 1.80 1.82 1.47
4109 20:25 Schwaz - Bregenz (1/2f)
[+4]
2.55 8.50 1.67 1.96 1.40
Max upl.:100.00
RUKOMET (M) - DANSKA PLAY OFF (60 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4012 18:30 Arhus - GOG
[+9]
2.90 9.00 1.53 2.19 1.30
4013 20:30 Skanderborg - Silkeborg
[+9]
2.50 8.50 1.70 1.93 1.42
Max upl.:100.00
RUKOMET (M) - FRANCUSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4016 20:45 Chambery - Pays Aix
[+9]
1.43 9.00 3.40 1.23 2.47
subota 20.04.19
4063 18:00 Nimes - Ivry
[+4]
1.17 13.00 5.50 1.07 3.86
4064 19:00 Paris - Montpellier
[+4]
1.17 13.00 5.50 1.07 3.86
4065 19:30 Tremblay - Istres
[+4]
1.30 10.00 4.10 1.15 2.91
4066 20:00 Dunkerque - Pontault
[+4]
1.10 14.00 7.80 1.02 5.01
4067 20:00 Toulouse - Nantes
[+4]
3.70 9.50 1.35 2.66 1.18
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - NJEMAČKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4001 19:00 Flensburg - Gummersbach
[+9]
1.01 17.00 16.00 8.24
4002 19:00 Fuechse - Kiel
[+9]
3.70 9.50 1.35 2.66 1.18
4003 19:00 Hannover - Neckar
[+9]
4.90 12.00 1.23 3.48 1.11
4004 19:00 Ludwigshafen - Goppingen
[+9]
4.10 10.00 1.30 2.91 1.15
subota 20.04.19
4047 20:30 Bergischer - MT Melsungen
[+4]
1.70 8.50 2.50 1.42 1.93
nedjelja 21.04.19
4048 13:30 Erlangen - Magdeburg
[+4]
5.20 12.00 1.20 3.63 1.09
4049 16:00 Minden - Bietigheim
[+4]
1.10 14.00 7.80 1.02 5.01
4050 16:00 TVB Stuttgart - Leipzig
[+4]
1.45 9.00 3.20 1.25 2.36
4051 16:00 Wetzlar - Lemgo
[+4]
1.70 8.50 2.50 1.42 1.93
4052 16:25 Neckar - Flensburg
[+4]
2.20 7.50 1.95 1.70 1.55
Max upl.:200.00 www.dkb-handball-bundesliga.de/
RUKOMET (M) - NJEMAČKA 2. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4017 19:00 Aue - Balingen
[+7]
3.50 9.00 1.40 2.52 1.21
4018 19:30 Dormagen - Hamburg
[+7]
1.70 8.50 2.50 1.42 1.93
Max upl.:100.00 http://www.dkb-handball-bundesliga.de/
RUKOMET (M) - ŠPANIJA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
4053 19:00 Bidasoa - BM Sinfin
[+4]
1.17 13.00 5.50 1.07 3.86
4054 20:30 Valladolid - Ademar
[+4]
2.80 9.00 1.55 2.14 1.32
subota 20.04.19
4055 17:00 Cuenca - Granollers
[+4]
1.70 8.50 2.50 1.42 1.93
4056 18:00 Benidorm - Guadalajara
[+4]
1.43 9.00 3.40 1.23 2.47
4057 18:30 Cangas - Logrono
[+4]
4.30 11.00 1.27 3.09 1.14
4058 20:30 Huesca - Genil
[+4]
1.27 11.00 4.30 1.14 3.09
nedjelja 21.04.19
4059 12:00 Alcobendas - Teucro
[+4]
1.97 7.50 2.15 1.56 1.67
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - ŠVICARSKA PLAY OFF (60 min), 1/4 finala
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4025 19:30 St.Gallen - Bern (0-1)
[+6]
1.90 7.50 2.25 1.52 1.73
4026 19:30 Thun - Suhr (0-1)
[+7]
1.67 8.50 2.55 1.40 1.96
4024 20:00 Kriens - Winterthur (0-1)
[+7]
2.80 9.00 1.55 2.14 1.32
4023 20:15 Basel - Schaffhausen (1-0)
[+7]
5.50 13.00 1.17 3.86 1.07
Max upl.:100.00 igra se na 3 dobijene utakmice !
RUKOMET (Ž) - DANSKA PLAY OFF (60 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
4097 15:00 Ikast (W) - Aarhus United (W)
[+4]
1.53 9.00 2.90 1.30 2.19
4098 17:00 Esbjerg (W) - Viborg (W)
[+4]
1.15 13.00 6.00 1.06 4.11
Max upl.:200.00
RUKOMET (Ž) - FRANCUSKA PLAY OUT (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4038 20:00 Dijon (W) - Issy Paris (W)
[+6]
1.75 8.50 2.40 1.45 1.87
Max upl.:100.00
RUKOMET (Ž) - POLJSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4043 18:00 Koszalinska (W) - Pogon (W)
[+7]
1.40 9.00 3.50 1.21 2.52
Max upl.:100.00 Min parova: 3
RUKOMET (Ž) - ŠVEDSKA PLAY OFF (60 min),1/2 finala
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
4112 17:30 Skuru (W) - Lugi (W)
[+7]
1.10 14.00 7.80 1.02 5.01
petak 19.04.19
4113 18:10 Hoors (W) - Savehof (W)
[+4]
1.57 9.00 2.75 1.34 2.11
Igra se na 3 dobijene utakmice!