Dobrodošli na BhPlay.ba

www.facebook.com/BHPlaySK

Depozitno klađenje NON STOP - 24 SATA DNEVNO

Sukladno zakonu o igrama na sreću (Sl. novine F BiH 48/15) obračunava se naknada u visini od 5% na teret igrača za svaku pojedinačnu uplatu, te za svaki dobitni listić na 100 KM ili više obračunava se poreza na dobitak od 10%.

ULOG = UPLATA - NAKNADA (5%) na teret igrača

DOBITAK = ULOG x UKUPNI KOEFICIJENT

ISPLATA = DOBITAK >= 100KM - POREZ NA DOBITKE na teret igrača

Minimalna uplata 0.11 KM

Ponuda u narednih
Datum
Liga

Nogomet
EXTRA TIP - NOGOMET (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
1249 18:00 FC Kobenhavn - Midtjylland 2.45 3.80 3.40 1.46 1.39 1.76
Max 1. Max upl.:300.00 Min parova: 5 NIJE dopušteno vezanje sa SUPER TIPOVIMA - NOGOMET.
SUPER TIP - NOGOMET (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
1273 21:00 Chelsea - Slavia P. (1-0) 1.43 5.20 9.70 1.11 1.24 3.38
1274 21:00 Frankfurt - Benfica (2-4) 2.00 4.30 4.30 1.35 1.35 2.15
1275 21:00 Napoli - Arsenal (0-2) 1.90 4.40 4.90 1.32 1.36 2.31
1276 21:00 Valencia - Villarreal (3-1) 1.90 3.90 4.80 1.26 1.34 2.15
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
UEFA - EUROPSKA LIGA (90 min.), 1/4 finala - uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2005 21:00 Chelsea - Slavia P. (1-0)
[+28]
1.33 5.00 9.50 1.05 1.17 3.28
2006 21:00 Frankfurt - Benfica (2-4)
[+28]
1.80 4.10 4.10 1.25 1.25 2.05
2007 21:00 Napoli - Arsenal (0-2)
[+28]
1.70 4.20 4.70 1.21 1.25 2.22
2008 21:00 Valencia - Villarreal (3-1)
[+28]
1.70 3.70 4.60 1.16 1.24 2.05
Max upl.:500.00 www.uefa.com.
ENGLESKA PREMIER (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2251 13:30 Man.City - Tottenham
[+28]
1.27 6.10 11.50 1.05 1.14 3.99
2252 16:00 Bournemouth - Fulham
[+28]
1.65 4.10 4.90 1.18 1.23 2.23
2253 16:00 Huddersfield - Watford
[+28]
4.30 3.70 1.85 1.99 1.29 1.23
2254 16:00 West Ham - Leicester
[+28]
3.15 3.50 2.30 1.66 1.33 1.39
2255 16:00 Wolverhampton - Brighton
[+28]
1.75 3.30 5.50 1.14 1.33 2.06
2256 18:30 Newcastle - Southampton
[+28]
2.45 3.00 3.10 1.35 1.37 1.52
nedjelja 21.04.19
2257 14:30 Everton - Man.Utd.
[+28]
3.15 3.40 2.30 1.64 1.33 1.37
2258 17:00 Arsenal - Crystal P.
[+28]
1.50 4.50 6.30 1.12 1.21 2.62
2259 17:00 Cardiff - Liverpool
[+28]
13.20 6.40 1.20 4.31 1.10 1.01
ponedjeljak 22.04.19
2260 21:00 Chelsea - Burnley
[+28]
1.25 5.80 12.00 1.03 1.13 3.91
Max upl.:500.00 http://www.premierleague.com.
FRANCUSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2292 19:00 Dijon - Rennes
[+28]
2.70 3.25 2.65 1.47 1.34 1.46
2290 20:45 Lyon - Angers
[+28]
1.30 5.70 9.50 1.06 1.14 3.56
subota 20.04.19
2291 17:00 Guingamp - Marseille
[+28]
4.10 3.45 1.90 1.87 1.30 1.23
2294 20:00 Nice - Caen
[+28]
1.80 3.30 5.00 1.16 1.32 1.99
2295 20:00 Nimes - Bordeaux
[+28]
2.15 3.25 3.50 1.29 1.33 1.69
2296 20:00 Strasbourg - Montpellier
[+28]
2.45 3.15 2.95 1.38 1.34 1.52
nedjelja 21.04.19
2293 15:00 Nantes - Amiens
[+28]
1.95 3.15 4.30 1.20 1.34 1.82
2297 15:00 Toulouse - Lille
[+28]
3.40 3.20 2.20 1.65 1.34 1.30
2298 17:00 Reims - St.Etienne
[+28]
2.50 3.05 3.00 1.37 1.36 1.51
2299 21:00 PSG - Monaco
[+28]
1.50 4.50 5.40 1.12 1.17 2.45
Max upl.:500.00 www.ligue1.com
ITALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2280 12:30 Parma - Milan
[+28]
5.00 3.50 1.75 2.06 1.30 1.17
2281 15:00 Bologna - Sampdoria
[+28]
2.25 3.30 3.25 1.34 1.33 1.64
2282 15:00 Cagliari - Frosinone
[+28]
1.95 3.30 4.10 1.23 1.32 1.83
2283 15:00 Empoli - Spal
[+28]
2.10 3.30 3.60 1.28 1.33 1.72
2284 15:00 Genoa - Torino
[+28]
2.70 3.00 2.80 1.42 1.37 1.45
2285 15:00 Lazio - Chievo
[+28]
1.18 7.00 15.00 1.01 1.09 4.77
2286 15:00 Udinese - Sassuolo
[+28]
2.40 3.20 3.05 1.37 1.34 1.56
2287 18:00 Juventus - Fiorentina
[+28]
1.40 4.30 8.25 1.06 1.20 2.83
2288 20:30 Inter - Roma
[+28]
1.80 3.75 4.30 1.22 1.27 2.00
ponedjeljak 22.04.19
2289 19:00 Napoli - Atalanta
[+28]
1.95 3.65 3.70 1.27 1.28 1.84
Max upl.:500.00 www.legaseriea.it
NJEMAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2261 15:30 Augsburg - Stuttgart
[+28]
2.05 3.55 3.45 1.30 1.29 1.75
2262 15:30 Bayern - Werder
[+28]
1.15 8.25 15.50 1.01 1.07 5.38
2263 15:30 Leverkusen - Nurnberg
[+28]
1.30 5.50 8.50 1.05 1.13 3.34
2264 15:30 Mainz - Dusseldorf
[+28]
2.10 3.55 3.35 1.32 1.29 1.72
2265 18:30 M'gladbach - Leipzig
[+28]
3.10 3.50 2.30 1.64 1.32 1.39
2266 20:30 Schalke - Hoffenheim
[+28]
3.70 3.90 1.90 1.90 1.26 1.28
nedjelja 21.04.19
2267 15:30 Freiburg - Dortmund
[+28]
5.90 4.40 1.55 2.52 1.23 1.15
2268 18:00 Hertha - Hannover
[+28]
1.55 4.30 5.60 1.14 1.21 2.43
ponedjeljak 22.04.19
2269 20:30 Wolfsburg - Frankfurt
[+28]
2.55 3.50 2.65 1.48 1.30 1.51
Max upl.:500.00 www.bundesliga.de
ŠPANIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2270 21:00 Alaves - Valladolid
[+28]
2.15 3.15 3.60 1.28 1.35 1.68
subota 20.04.19
2271 13:00 Celta - Girona
[+28]
2.00 3.60 3.55 1.29 1.28 1.79
2272 16:15 Eibar - Atl.Madrid
[+28]
3.05 3.10 2.45 1.54 1.36 1.37
2273 18:30 Vallecano - Huesca
[+28]
2.05 3.60 3.45 1.31 1.29 1.76
2274 20:45 Barcelona - Sociedad
[+28]
1.20 6.60 12.00 1.02 1.09 4.26
nedjelja 21.04.19
2275 12:00 Levante - Espanyol
[+28]
2.30 3.55 2.95 1.40 1.29 1.61
2276 14:00 Getafe - Sevilla
[+28]
3.20 3.35 2.35 1.64 1.35 1.38
2277 16:15 Real M. - Ath.Bilbao
[+28]
1.47 4.70 6.80 1.12 1.21 2.78
2278 18:30 Villarreal - Leganes
[+28]
1.85 3.55 4.20 1.22 1.28 1.92
2279 20:45 Betis - Valencia
[+28]
2.85 3.35 2.45 1.54 1.32 1.42
Max upl.:500.00 www.ligabbva.com
BIH - PREMIER LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2385 17:00 Široki B. - Zrinjski 2.50 3.00 2.70 1.36 1.30 1.42
Max upl.:50.00 Min parova: 3 www.nfsbih.ba
HRVATSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2376 16:30 Istra - Osijek
[+26]
4.50 3.50 1.70 1.97 1.23 1.14
2377 19:00 Slaven - Dinamo Z.
[+26]
10.20 5.00 1.25 3.36 1.11
subota 20.04.19
2378 14:30 Rudeš - Lokomotiva Z.
[+26]
7.50 4.30 1.37 2.73 1.16 1.04
2379 16:30 Zaprešić - HNK Gorica
[+26]
3.65 3.45 1.95 1.77 1.27 1.25
2380 19:00 Hajduk - Rijeka
[+26]
2.10 3.20 3.20 1.27 1.27 1.60
Max upl.:200.00 www.prvahnl.hr
PORTUGAL - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2300 16:30 Setubal - Portimonense
[+27]
2.35 3.10 3.15 1.34 1.35 1.56
2301 16:30 Tondela - Boavista
[+27]
2.25 3.05 3.30 1.29 1.34 1.59
2302 19:00 Nacional - Sporting L.
[+27]
4.90 3.95 1.60 2.19 1.21 1.14
2303 21:30 Guimaraes - Aves
[+27]
1.80 3.30 4.60 1.16 1.29 1.92
subota 20.04.19
2304 16:30 Belenenses - Rio Ave
[+27]
2.25 3.20 3.30 1.32 1.34 1.62
2305 16:30 Moreirense - Chaves
[+27]
1.95 3.25 4.10 1.22 1.32 1.81
2306 19:00 Feirense - Braga
[+27]
7.50 4.30 1.40 2.73 1.18 1.06
2307 21:30 Porto - Santa Clara
[+27]
1.12 7.75 16.50 1.05 5.27
ponedjeljak 22.04.19
2308 21:15 Benfica - Maritimo
[+27]
1.12 8.15 19.00 1.06 5.70
Max upl.:500.00 www.lpf.ro
ŠKOTSKA - PREMIER LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2347 13:00 Hearts - Rangers
[+27]
5.20 3.85 1.60 2.21 1.22 1.13
2348 16:00 Hamilton - Motherwell
[+27]
3.35 3.20 2.15 1.64 1.31 1.29
2349 16:00 Kilmarnock - Aberdeen
[+27]
2.60 3.05 2.70 1.40 1.32 1.43
2350 16:00 Livingston - St.Mirren
[+27]
1.95 3.25 4.10 1.22 1.32 1.81
2351 16:00 St.Johnstone - Dundee
[+27]
1.85 3.45 4.00 1.20 1.26 1.85
nedjelja 21.04.19
2352 13:30 Hibernian - Celtic
[+27]
6.50 4.20 1.45 2.55 1.19 1.08
Max upl.:500.00 www.spfl.co.uk
IRSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2520 20:45 Bohemian - UCD
[+27]
1.55 3.75 5.70 1.10 1.22 2.26
2521 20:45 Derry City - Shamrock
[+27]
3.70 3.20 2.00 1.72 1.30 1.23
2522 20:45 Dundalk - Finn Harps
[+27]
1.12 7.25 19.00 1.06 5.25
2523 20:45 St.Patricks - Sligo
[+27]
1.60 3.55 5.70 1.10 1.25 2.19
2524 20:45 Waterford - Cork C.
[+27]
2.60 3.00 2.65 1.39 1.31 1.41
Max upl.:100.00 www.sseairtricityleague.ie
NORVEŠKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
ponedjeljak 22.04.19
2369 18:00 Bodo - Sarpsborg
[+27]
2.15 3.35 3.15 1.31 1.28 1.62
2370 18:00 Haugesund - Stabaek
[+27]
1.80 3.55 4.40 1.19 1.28 1.96
2371 18:00 Kristiansund - Ranheim
[+27]
1.75 3.55 4.40 1.17 1.25 1.96
2372 18:00 Lillestrom - Molde
[+27]
3.00 3.35 2.25 1.58 1.29 1.35
2373 18:00 Mjondalen - Tromso
[+27]
2.10 3.35 3.25 1.29 1.28 1.65
2374 18:00 Rosenborg - Stromsgodset
[+27]
1.65 3.90 5.10 1.16 1.25 2.21
2375 20:00 Brann - Valerenga
[+27]
1.70 3.60 4.60 1.15 1.24 2.02
Max upl.:500.00 www.toppfotball.no
SAD - MLS (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2508 01:30 Cincinnati - Salt Lake
[+27]
1.85 3.70 3.80 1.23 1.24 1.87
2509 02:00 Toronto - Minnesota
[+27]
1.65 4.00 4.60 1.17 1.21 2.14
2510 05:00 Los Angeles - Houston
[+27]
1.80 3.80 3.90 1.22 1.23 1.92
2511 19:00 Chicago - Colorado
[+27]
1.60 4.10 5.10 1.15 1.22 2.27
2512 19:00 Philadelphia - Montreal Imp.
[+27]
1.67 3.90 4.90 1.17 1.25 2.17
2513 21:00 Orlando City - Vancouver W.
[+27]
1.60 4.20 4.90 1.16 1.21 2.26
2514 22:00 Atlanta - Dallas
[+27]
1.60 4.20 4.90 1.14 1.21 2.20
nedjelja 21.04.19
2515 01:30 Columbus - Portland
[+27]
1.60 3.90 4.90 1.13 1.21 2.17
2516 01:30 New England - NY Red Bulls
[+27]
2.40 3.50 2.75 1.42 1.28 1.54
2517 04:00 San Jose - Kansas City
[+27]
3.45 3.70 2.00 1.79 1.27 1.30
2518 22:00 Washington - NY City
[+27]
1.90 3.55 3.70 1.24 1.26 1.81
ponedjeljak 22.04.19
2519 01:00 LAFC - Seattle
[+27]
1.73 3.80 4.20 1.19 1.23 2.00
Max upl.:250.00 www.mlssoccer.com
PERU - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2828 22:30 Real Garcilaso - Sp.Cristal
[+26]
2.10 3.40 3.25 1.30 1.28 1.66
subota 20.04.19
2827 20:15 Molinos - Alianza L.
[+26]
3.70 3.50 1.90 1.80 1.26 1.23
2826 22:30 Ayacucho - AD Cantolao
[+26]
1.55 3.85 5.60 1.11 1.21 2.28
nedjelja 21.04.19
2829 00:45 Carlos Manucci - Binacional
[+26]
2.45 3.35 2.65 1.42 1.27 1.48
2830 03:00 Melgar - Alianza H.
[+26]
1.57 3.70 5.20 1.10 1.21 2.16
2831 18:15 Universidad SM - Huancayo
[+26]
2.25 3.45 2.75 1.36 1.24 1.53
2832 20:30 Municipal - Un.Comercio
[+26]
1.75 3.60 4.20 1.18 1.24 1.94
2833 23:00 Universitario - Sport Boys
[+26]
1.35 4.50 7.50 1.04 1.14 2.81
ponedjeljak 22.04.19
2834 22:30 Cajamarca - Vallejo
[+26]
1.55 3.85 5.10 1.11 1.19 2.19
Max upl.:100.00 Min parova: 3
AUSTRALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2920 11:50 Adelaide Utd. - Mel.Victory
[+28]
2.40 3.45 2.70 1.42 1.27 1.51
subota 20.04.19
2921 09:35 Brisbane - NC Jets
[+27]
4.20 4.00 1.70 2.05 1.21 1.19
2922 11:50 Central Coast - Western Sydney
[+28]
4.10 3.90 1.73 2.00 1.22 1.20
nedjelja 21.04.19
2923 09:00 Wellington - Mel.City
[+28]
2.35 3.45 2.75 1.40 1.27 1.53
Max upl.:100.00 www.afl.com.au
AUSTRIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2332 17:00 Admira - Hartberg
[+28]
1.85 3.55 3.85 1.22 1.25 1.85
2333 17:00 Altach - Rapid W.
[+28]
3.30 3.35 2.10 1.66 1.28 1.29
2334 17:00 Mattersburg - Innsbruck
[+28]
1.85 3.40 4.10 1.20 1.27 1.86
nedjelja 21.04.19
2335 14:30 St.Polten - Salzburg
[+28]
10.50 5.60 1.25 3.65 1.12 1.02
2336 14:30 Sturm - Wolfsberger
[+28]
2.20 3.20 3.20 1.30 1.30 1.60
2337 17:00 Austria W. - LASK
[+28]
4.30 3.45 1.80 1.91 1.27 1.18
Max upl.:200.00 www.bundesliga.at
AUSTRIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2555 19:10 BW Linz - Kapfenberg
[+28]
1.95 3.45 3.40 1.25 1.24 1.71
2556 19:10 FAC Wien - Innsbruck II
[+27]
2.75 3.15 2.40 1.47 1.28 1.36
2557 19:10 Horn - Amstetten
[+27]
2.80 3.20 2.40 1.49 1.29 1.37
2558 19:10 Lafnitz - A.Lustenau
[+27]
2.85 3.15 2.45 1.50 1.32 1.38
2559 19:10 Liefering - LASK Juniors
[+27]
1.80 3.75 3.85 1.22 1.23 1.90
2560 20:30 Austria W. II - Ried
[+27]
6.10 4.30 1.45 2.52 1.17 1.08
subota 20.04.19
2561 14:30 Neustadt - Austria K.
[+27]
2.05 3.30 3.25 1.26 1.26 1.64
nedjelja 21.04.19
2562 10:30 Wattens - Vorwarts
[+27]
1.25 5.60 9.50 1.02 1.10 3.52
Max upl.:100.00 www.bundesliga.at
BELGIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2648 20:30 Tubize - Oud Heverlee
[+27]
3.30 3.20 2.10 1.62 1.28 1.27
nedjelja 21.04.19
2649 16:00 Lommel - Roeselare
[+27]
2.30 3.15 2.90 1.33 1.28 1.51
Max upl.:100.00 www.sport.be/jupilerproleague
BELGIJA - kvalifikacije za EL (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2321 18:00 St.Gilloise - Zulte Waregem
[+28]
1.85 3.75 3.70 1.24 1.23 1.86
2322 20:00 Cercle Brugge - Kortrijk
[+26]
2.50 3.60 2.50 1.48 1.25 1.48
2323 20:00 Westerlo - Oostende
[+28]
2.00 3.60 3.50 1.29 1.27 1.77
2324 20:30 Eupen - St.Truiden
[+28]
2.60 3.45 2.50 1.48 1.27 1.45
nedjelja 21.04.19
2325 20:00 Waasland - Peruwelz
[+28]
3.35 3.60 2.00 1.74 1.25 1.29
ponedjeljak 22.04.19
2326 18:00 Charleroi - Wilrijk
[+28]
1.80 3.65 4.20 1.21 1.26 1.95
Max upl.:500.00 www.sport.be/jupilerproleague
BELGIJA - kvalifikacije za LP (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2318 20:30 Standard - Genk
[+28]
2.85 3.55 2.25 1.58 1.26 1.38
nedjelja 21.04.19
2319 18:00 Anderlecht - Gent
[+28]
2.00 3.65 3.20 1.29 1.23 1.71
ponedjeljak 22.04.19
2320 14:30 Antwerpen - Club Brugge
[+28]
3.10 3.45 2.15 1.63 1.27 1.32
Max upl.:500.00 www.sport.be/jupilerproleague
BJELORUSIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2878 17:45 Minsk - Dnepr M.
[+23]
2.10 3.00 3.40 1.24 1.30 1.59
2879 19:45 Neman - Vitebsk
[+23]
2.60 3.00 2.50 1.39 1.27 1.36
Max upl.:100.00 Min parova: 3
BOLIVIJA - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2058 00:15 Royal Pari - Destroyers
[+27]
1.60 3.75 4.70 1.12 1.19 2.09
2059 02:15 Aurora - SJ Oruro
[+27]
3.60 3.60 1.85 1.80 1.22 1.22
Max upl.:100.00 www.lfpb.paraelfutbol.com
BRAZIL - CARIOCA (90 min), Play off - finale, uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.04.19
2798 21:00 Flamengo - Vasco (2-0)
[+27]
1.55 3.70 5.50 1.09 1.21 2.21
Max upl.:200.00 www.cbf.com.br
BRAZIL - KUP (90 min), 1/16 finala - prva utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2232 01:00 Bahia - Londrina
[+27]
1.65 3.40 4.80 1.11 1.23 1.99
Max upl.:200.00 www.cbf.com.br
BRAZIL - MINEIRO (90 min), Play off - finale, uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2800 21:30 Atletico MG - Cruzeiro (1-2)
[+27]
2.55 3.30 2.50 1.44 1.26 1.42
Max upl.:100.00 www.cbf.com.br
BRAZIL - PAULISTA (90 min), Play off - finale, uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.04.19
2797 21:00 Corinthians - Sao Paulo (0-0)
[+27]
2.30 2.80 3.40 1.26 1.37 1.54
Max upl.:200.00 www.cbf.com.br
BUGARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2729 19:00 Septemvri - Slavia S.
[+21]
3.20 3.25 2.10 1.61 1.27 1.28
subota 20.04.19
2730 16:15 CSKA S. - Levski S.
[+21]
1.70 3.55 4.30 1.15 1.22 1.94
2731 19:00 Ludogorets - Botev
[+21]
1.15 5.80 14.70 1.07 4.16
nedjelja 21.04.19
2733 19:00 Beroe - Cherno M.
[+21]
2.15 3.20 3.15 1.29 1.28 1.59
ponedjeljak 22.04.19
2734 19:00 Vitosha - Botev Vratsa
[+21]
3.00 3.15 2.20 1.54 1.27 1.30
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.pfl.bg
CONMEBOL - COPA SUDAMERICANA (90 min), 1/32 finala - uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2030 02:30 Huancayo - Wanderers (0-2)
[+27]
1.45 4.20 6.40 1.08 1.18 2.54
2031 02:30 Mushuc - U.Espanola (1-1)
[+27]
2.20 3.05 3.50 1.28 1.35 1.63
Max upl.:200.00 www.conmebol.com/en
CRNA GORA - KUP (90 min), 1/2 finala - prve utakmice
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2040 18:00 Budućnost P. - Sutjeska 2.75 3.05 2.50 1.45 1.31 1.37
Max 1. Max upl.:100.00 Min parova: 5 www.fscg.me
ČEŠKA R. - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.04.19
2478 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec
[+27]
3.05 3.15 2.30 1.55 1.31 1.33
2479 17:00 Dukla P. - Mlada Boleslav
[+27]
3.25 3.40 2.10 1.66 1.28 1.30
2480 17:00 Liberec - Slovacko
[+27]
1.75 3.40 4.60 1.16 1.27 1.96
2481 17:00 Olomouc - Teplice
[+27]
1.90 3.35 3.90 1.21 1.28 1.80
2482 17:00 Ostrava - Opava
[+27]
1.75 3.50 4.40 1.17 1.25 1.95
2483 17:00 Pribram - Plzen
[+27]
4.70 3.80 1.65 2.10 1.22 1.15
2484 17:00 Sparta P. - Karvina
[+27]
1.25 5.50 11.50 1.02 1.13 3.72
2485 17:00 Zlin - Slavia P.
[+27]
7.00 4.30 1.40 2.66 1.17 1.06
Max upl.:200.00 www.en.synotliga.cz
DANSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.04.19
2688 13:45 Fredericia - Koge
[+18]
2.00 3.30 3.60 1.25 1.29 1.72
2689 13:45 Helsingor - Thisted
[+18]
1.55 3.75 5.70 1.10 1.22 2.26
2690 13:45 Hvidovre - Silkeborg
[+18]
3.55 3.50 1.95 1.76 1.26 1.25
2691 13:45 Lyngby - FC Nykobing
[+18]
1.90 3.55 3.70 1.24 1.26 1.81
2692 13:45 Roskilde - F.Amager
[+18]
2.00 3.40 3.45 1.26 1.27 1.71
2693 13:45 Viborg - Naestved
[+18]
1.75 3.60 4.20 1.18 1.24 1.94
Max upl.:100.00 www.1-division.dk
DANSKA 1. (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2016 18:00 FC Kobenhavn - Midtjylland
[+28]
2.15 3.50 3.10 1.33 1.27 1.64
petak 19.04.19
2353 16:00 Randers - Hobro
[+28]
1.75 3.65 4.60 1.18 1.27 2.04
2354 18:00 Odense - Nordsjaelland
[+28]
2.00 3.60 3.35 1.29 1.25 1.74
nedjelja 21.04.19
2355 16:00 Horsens - Sonderjylland
[+28]
2.75 3.30 2.45 1.50 1.30 1.41
2356 18:00 Vejle - AGF
[+28]
2.55 3.30 2.60 1.44 1.29 1.45
ponedjeljak 22.04.19
2357 12:00 Hobro - Vendsyssel
[+28]
2.45 3.20 2.75 1.39 1.30 1.48
2358 14:00 Randers - Aalborg
[+28]
2.30 3.45 2.80 1.38 1.26 1.55
2359 16:00 Nordsjaelland - FC Kobenhavn
[+28]
3.35 3.50 2.05 1.71 1.27 1.29
2360 18:00 Midtjylland - Brondby
[+28]
1.80 3.75 3.85 1.22 1.23 1.90
Max upl.:500.00 www.superliga.dk
EGIPAT - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2173 20:00 Al Ahly C. - Pyramids
[+12]
2.05 3.10 3.40 1.23 1.28 1.62
Max upl.:100.00 Min parova: 3
ENGLESKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2403 13:00 Bristol C. - Reading
[+27]
1.70 3.80 4.90 1.17 1.26 2.14
2404 13:30 Sheffield Utd. - Nott.Forest
[+27]
1.53 4.10 6.10 1.11 1.22 2.45
2405 14:00 Millwall - Brentford
[+27]
2.20 3.45 3.15 1.34 1.30 1.65
2406 16:00 Birmingham - Derby
[+27]
2.55 3.25 2.75 1.43 1.32 1.49
2407 16:00 Bolton - Aston Villa
[+27]
8.00 5.00 1.35 3.08 1.16 1.06
2408 16:00 Leeds - Wigan
[+27]
1.35 5.00 8.50 1.06 1.16 3.15
2409 16:00 Middlesbrough - Stoke
[+27]
1.80 3.20 4.80 1.15 1.31 1.92
2410 16:00 Preston - Ipswich
[+27]
1.55 4.00 5.90 1.12 1.23 2.38
2411 16:00 QPR - Blackburn
[+27]
2.15 3.50 3.25 1.33 1.29 1.69
2412 16:00 Swansea - Rotherham
[+27]
1.65 3.90 5.00 1.16 1.24 2.19
2413 16:00 West Bromwich - Hull
[+27]
1.80 3.80 4.10 1.22 1.25 1.97
2414 20:45 Norwich - Sheffield Wed.
[+27]
1.50 4.30 6.00 1.11 1.20 2.50
Max upl.:250.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2563 14:00 Coventry - Bradford
[+27]
1.75 3.55 4.70 1.17 1.28 2.02
2564 14:00 Oxford - Charlton
[+27]
2.75 3.10 2.55 1.46 1.32 1.40
2565 16:00 Barnsley - Shrewsbury
[+27]
1.55 3.80 6.30 1.10 1.24 2.37
2566 16:00 Burton - Portsmouth
[+27]
2.95 3.25 2.40 1.55 1.32 1.38
2567 16:00 Fleetwood - Peterborough
[+27]
2.60 3.20 2.65 1.43 1.31 1.45
2568 16:00 Gillingham - Plymouth
[+27]
2.45 3.25 2.90 1.40 1.33 1.53
2569 16:00 Rochdale - Wycombe
[+27]
2.55 3.25 2.75 1.43 1.32 1.49
2570 16:00 Scunthorpe - Blackpool
[+27]
2.50 3.20 2.85 1.40 1.33 1.51
2571 16:00 Walsall - Southend
[+27]
2.20 3.25 3.30 1.31 1.32 1.64
2572 16:00 Wimbledon - Bristol R.
[+27]
2.40 3.15 3.05 1.36 1.34 1.55
2573 18:15 Sunderland - Doncaster
[+27]
1.85 3.50 4.30 1.21 1.29 1.93
subota 20.04.19
2574 18:30 Accrington - Luton
[+27]
4.90 3.90 1.62 2.17 1.22 1.14
Max upl.:200.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 4. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2585 14:00 Exeter - Crawley T.
[+27]
1.90 3.35 4.00 1.21 1.29 1.82
2586 16:00 Cambridge - Swindon
[+27]
2.90 3.30 2.40 1.54 1.31 1.39
2587 16:00 Carlisle - Lincoln
[+27]
3.10 3.35 2.20 1.61 1.29 1.33
2588 16:00 Cheltenham - Oldham
[+27]
2.60 3.30 2.65 1.45 1.31 1.47
2589 16:00 Colchester - Grimsby T.
[+27]
1.70 3.60 4.70 1.15 1.25 2.04
2590 16:00 Crewe - Yeovil
[+27]
1.80 3.50 4.20 1.19 1.26 1.91
2591 16:00 Mansfield - Morecambe
[+27]
1.60 3.75 5.40 1.12 1.23 2.21
2592 16:00 Newport - Bury
[+27]
3.10 3.25 2.25 1.59 1.30 1.33
2593 16:00 Northampton - Macclesfield
[+27]
2.00 3.40 3.50 1.26 1.27 1.72
2594 16:00 Notts County - MK Dons
[+27]
3.15 3.40 2.15 1.64 1.28 1.32
2595 16:00 Port Vale - Stevenage
[+27]
2.30 3.20 3.15 1.34 1.33 1.59
2596 16:00 Tranmere - Forest Green
[+27]
2.20 3.20 3.15 1.30 1.30 1.59
Max upl.:200.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - NACIONAL (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2609 16:00 Boreham Wood - Salford
[+27]
4.50 3.50 1.75 1.97 1.26 1.17
2610 16:00 Bromley - Solihull
[+27]
4.00 3.55 1.80 1.88 1.24 1.19
2611 16:00 Dag & Red - Eastleigh
[+27]
2.85 3.35 2.30 1.54 1.27 1.36
2612 16:00 Dover - Aldershot
[+27]
2.00 3.20 3.70 1.23 1.30 1.72
2613 16:00 Fylde - Barnet
[+27]
1.67 3.65 4.90 1.15 1.25 2.09
2614 16:00 Gateshead - Chesterfield
[+27]
2.70 3.20 2.50 1.46 1.30 1.40
2615 16:00 Hartlepool - Halifax
[+27]
2.10 3.25 3.35 1.28 1.29 1.65
2616 16:00 Havant - Ebbsfleet
[+27]
3.95 3.60 1.80 1.88 1.24 1.20
2617 16:00 Leyton - Harrogate
[+27]
1.83 3.50 4.00 1.20 1.26 1.87
2618 16:00 Maidenhead - Barrow
[+27]
2.65 3.20 2.55 1.45 1.30 1.42
2619 16:00 Maidstone - Braintree
[+27]
2.10 3.30 3.25 1.28 1.28 1.64
2620 16:00 Wrexham - Sutton
[+27]
1.60 3.65 5.40 1.11 1.23 2.18
Max upl.:100.00 www.footballconference.co.uk
ENGLESKA - NACIONAL (Jug) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
3010 16:00 Chippenham - Torquay 6.40 4.30 1.40 2.57 1.15 1.06
3011 16:00 Hungerford - Bath 4.10 3.50 1.75 1.89 1.23 1.17
3012 16:00 St.Albans - East Thurrock 1.55 3.95 5.10 1.11 1.19 2.23
3013 16:00 Welling - Chelmsford 2.35 3.45 2.65 1.40 1.25 1.50
3014 16:00 Woking - Concord 1.90 3.45 3.75 1.23 1.26 1.80
subota 20.04.19
3015 16:00 Billericay - Hemel 1.57 3.85 4.90 1.12 1.19 2.16
3016 16:00 Eastbourne - Dartford 3.40 3.40 1.95 1.70 1.24 1.24
3017 16:00 Oxford C. - Slough 2.35 3.40 2.75 1.39 1.27 1.52
3018 16:00 Truro - Gloucester 2.55 3.20 2.55 1.42 1.27 1.42
3019 16:00 Wealdstone - Dulwich 1.70 3.50 4.50 1.14 1.23 1.97
3020 16:00 Weston - Hampton 2.75 3.45 2.25 1.53 1.24 1.36
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.footballconference.co.uk
ENGLESKA - NACIONAL (Sjever) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2988 16:00 Ashton Utd. - Chester 2.95 3.40 2.15 1.58 1.24 1.32
2989 16:00 Blyth - Guiseley 1.40 4.20 6.70 1.05 1.16 2.58
2990 16:00 Brackley - Boston Utd. 1.55 3.85 5.00 1.11 1.18 2.18
2991 16:00 Curzon - Southport 2.45 3.30 2.55 1.41 1.25 1.44
2992 16:00 Darlington - Bradford PA 2.65 3.30 2.40 1.47 1.26 1.39
2993 16:00 Kidderminster - Leamington 1.70 3.50 4.50 1.14 1.23 1.97
2994 16:00 York - Spennymoor 2.35 3.40 2.60 1.39 1.23 1.47
subota 20.04.19
2995 14:00 Chorley - Stockport 2.35 3.25 2.75 1.36 1.27 1.49
2996 16:00 Alfreton - FC United 1.75 3.50 4.10 1.17 1.23 1.89
2997 16:00 Hereford - Telford 2.95 3.15 2.25 1.52 1.28 1.31
2998 16:00 Nuneaton - Altrincham 6.70 4.20 1.40 2.58 1.16 1.05
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.footballconference.co.uk
FARSKA OSTRVA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2107 19:15 HB Torshavn - Argir
[+13]
1.25 5.10 7.50 1.07 3.04
2104 20:00 NSI Runavik - Fuglafjordur
[+13]
1.20 6.20 9.25 1.06 3.71
Max upl.:100.00 Min parova: 3
FINSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2019 17:30 SJK - Helsinki
[+27]
4.50 3.15 1.80 1.85 1.29 1.15
petak 19.04.19
2465 17:30 Lahti - Inter Turku
[+27]
2.90 3.10 2.45 1.50 1.33 1.37
subota 20.04.19
2466 15:00 KuPS - Honka
[+27]
2.45 3.20 2.80 1.39 1.31 1.49
2467 15:00 VPS - KPV
[+27]
2.15 3.15 3.40 1.28 1.32 1.64
2468 16:00 Mariehamn - RoPS
[+27]
2.15 3.15 3.40 1.28 1.32 1.64
Max upl.:500.00 www.veikkausliiga.com
FRANCUSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2455 20:00 Auxerre - Sochaux
[+27]
2.00 3.05 4.00 1.21 1.33 1.73
2456 20:00 Brest - Orleans
[+27]
1.80 3.50 4.20 1.19 1.26 1.91
2457 20:00 Chateauroux - Niort
[+27]
2.10 3.05 3.70 1.24 1.34 1.67
2458 20:00 Clermont - Ajaccio
[+27]
1.80 3.30 4.90 1.16 1.32 1.97
2459 20:00 Gazelec - Metz
[+27]
4.50 3.25 1.83 1.89 1.30 1.17
2460 20:00 Le Havre - Paris FC
[+27]
2.55 2.75 3.10 1.32 1.40 1.46
2461 20:00 Lorient - Troyes
[+27]
2.10 3.00 3.80 1.24 1.35 1.68
2462 20:00 Red Star - Nancy
[+27]
3.30 3.00 2.25 1.57 1.34 1.29
2463 20:00 Valenciennes - Beziers
[+27]
1.85 3.30 4.20 1.19 1.28 1.85
subota 20.04.19
2464 15:00 Grenoble - Lens
[+27]
3.10 3.00 2.40 1.52 1.35 1.33
Max upl.:250.00 www.ligue1.com/ligue2
FRANCUSKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2152 20:30 Cholet - Le Mans 3.10 3.00 2.25 1.52 1.30 1.29
petak 19.04.19
3090 20:00 Boulogne - Quevilly 2.00 3.00 4.10 1.20 1.34 1.73
3091 20:00 Bourg P. - Rodez 2.80 2.95 2.50 1.44 1.32 1.35
3092 20:00 Concarneau - Chambly 3.60 3.05 2.05 1.65 1.31 1.23
3093 20:00 Drancy - Tours 2.40 2.80 3.05 1.29 1.34 1.46
3094 20:00 Duchere - Pau 2.00 3.05 3.70 1.21 1.30 1.67
3095 20:00 Entente SSG - Dunkerque 2.85 2.95 2.45 1.45 1.32 1.34
3096 20:00 Laval - Villefranche 2.40 3.00 2.90 1.33 1.31 1.47
3097 20:00 Marignane - Avranches 2.40 2.95 2.95 1.32 1.32 1.48
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.fff.fr/championnats
GRČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.04.19
2395 18:00 AEK - Larisa
[+27]
1.40 4.20 7.50 1.05 1.18 2.69
2396 18:00 Atromitos - Panathinaikos
[+27]
1.90 3.20 4.10 1.19 1.30 1.80
2397 18:00 Lamia - Olympiakos
[+27]
7.75 4.50 1.37 2.85 1.16 1.05
2398 18:00 OFI - Asteras Tr.
[+27]
2.00 3.00 3.95 1.20 1.33 1.71
2399 18:00 Panetolikos - Aris
[+27]
3.80 3.10 2.00 1.71 1.31 1.22
2400 18:00 Panionios - Giannina
[+27]
5.20 3.30 1.65 2.02 1.25 1.10
2401 18:00 PAOK - Levadeiakos
[+27]
1.07 9.25 20.00 1.02 6.32
2402 18:00 Xanthi - Ap.Smirnis
[+27]
1.15 6.60 16.00 1.07 4.67
Max upl.:200.00
HOLANDIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2309 20:00 Heracles - Heerenveen
[+28]
2.05 3.90 3.00 1.34 1.22 1.70
subota 20.04.19
2310 18:30 Emmen - Utrecht
[+28]
3.75 3.70 1.85 1.86 1.24 1.23
2316 18:30 Groningen - Ajax
[+28]
8.50 6.00 1.30 3.52 1.13 1.07
2312 19:45 Vitesse - Zwolle
[+28]
1.60 4.10 4.80 1.15 1.20 2.21
2311 20:45 Feyenoord - Alkmaar
[+28]
1.75 4.00 3.95 1.22 1.21 1.99
2313 20:45 Venlo - De Graafschap
[+28]
2.10 3.50 3.20 1.31 1.27 1.67
nedjelja 21.04.19
2314 12:15 Excelsior - Willem II
[+28]
3.25 3.55 2.05 1.70 1.26 1.30
2315 14:30 Fortuna S. - Breda
[+28]
2.10 3.60 3.15 1.33 1.26 1.68
2317 16:45 PSV - Den Haag
[+28]
1.10 9.50 18.50 1.04 6.28
Max upl.:500.00 www.eredivisie.nl
HOLANDIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2535 20:00 Almere - Telstar
[+27]
1.75 3.70 4.10 1.19 1.24 1.99
2536 20:00 Den Bosch - Jong Utrecht
[+27]
1.27 5.80 8.50 1.04 1.10 3.45
2537 20:00 Eindhoven - Cambuur
[+27]
2.30 3.45 2.85 1.38 1.27 1.56
2538 20:00 G.A.Eagles - Jong PSV
[+27]
1.65 4.00 4.40 1.17 1.20 2.10
2540 20:00 Jong AZ - Maastricht
[+27]
2.35 3.45 2.75 1.40 1.27 1.53
2541 20:00 Roda - Top Oss
[+27]
2.10 3.45 3.15 1.31 1.26 1.65
2542 20:00 Sparta R. - Helmond
[+27]
1.18 6.80 11.50 1.07 4.27
2543 20:00 Volendam - Nijmegen
[+27]
2.65 3.50 2.25 1.51 1.22 1.37
2544 20:00 Waalwijk - Dordrecht
[+27]
1.55 4.30 5.10 1.14 1.19 2.33
Max upl.:200.00 www.jupilerleague.nl
ISLAND - KUP (90 min), 1/32 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2222 18:00 IH Hafnarfjordur - Augnablik 3.50 4.30 1.70 1.93 1.14 1.22
Max upl.:100.00 www.ksi.is
ISLAND - SUPER KUP (90 min), Vodafonevöllurinn (Reykjavik)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2025 22:00 Valur - Stjarnan
[+27]
1.80 3.55 3.45 1.19 1.18 1.75
Max upl.:100.00 www.ksi.is
ITALIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
ponedjeljak 22.04.19
2436 15:00 Verona - Benevento
[+26]
2.40 3.10 2.95 1.35 1.32 1.51
2437 18:00 Brescia - Salernitana
[+26]
1.45 4.10 6.30 1.07 1.18 2.48
2438 21:00 Ascoli - Venezia
[+26]
2.10 3.05 3.65 1.24 1.33 1.66
2439 21:00 Carpi - Pescara
[+26]
2.80 3.10 2.40 1.47 1.29 1.35
2440 21:00 Cittadella - Cremonese
[+26]
1.80 3.15 4.70 1.15 1.30 1.89
2441 21:00 Cosenza - Spezia
[+26]
2.40 2.95 2.95 1.32 1.32 1.48
2442 21:00 Foggia - Livorno
[+26]
1.90 3.15 3.85 1.19 1.27 1.73
2443 21:00 Palermo - Padova
[+26]
1.50 3.80 6.60 1.08 1.22 2.41
2444 21:00 Perugia - Lecce
[+26]
2.40 3.25 2.80 1.38 1.29 1.50
Max upl.:250.00 www.legab.it
ITALIJA - 3. LIGA (Grupa A) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2150 19:00 Siena - Carrarese
[+13]
2.40 3.05 2.80 1.34 1.29 1.46
2144 20:30 Alessandria - Pro Patria
[+13]
2.25 2.90 3.25 1.27 1.33 1.53
2145 20:30 Entella - Arezzo
[+13]
1.65 3.40 5.10 1.11 1.25 2.04
2146 20:30 Lucchese - Piacenza
[+13]
4.10 3.20 1.85 1.80 1.27 1.17
2147 20:30 Olbia - Novara
[+13]
2.80 2.80 2.60 1.40 1.35 1.35
2148 20:30 Pisa - Pontedera
[+13]
1.45 3.80 7.00 1.05 1.20 2.46
2149 20:30 Pistoiese - Pro Vercelli
[+13]
2.20 2.95 3.10 1.26 1.29 1.51
Max upl.:50.00 Min parova: 3 www.lega-pro.com
ITALIJA - 3. LIGA (Grupa B) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
3033 14:30 Gubbio - Pordenone
[+13]
3.80 3.05 1.95 1.69 1.29 1.19
3034 16:30 Fano - Virtus Verona
[+13]
2.30 2.90 3.00 1.28 1.30 1.47
3035 16:30 Feralpisalo - Triestina
[+13]
2.25 2.90 3.05 1.27 1.29 1.49
3036 16:30 Fermana - Imolese
[+13]
2.40 3.00 2.85 1.33 1.30 1.46
3037 16:30 Giana Erminio - Ternana 2.50 2.55 3.25 1.26 1.41 1.43
3038 16:30 Sudtirol - Renate
[+13]
1.65 3.30 4.80 1.10 1.23 1.96
3039 18:30 Ravenna - Vicenza
[+13]
1.90 3.05 4.00 1.17 1.29 1.73
3040 20:30 Albinoleffe - Monza
[+13]
2.45 2.90 2.85 1.33 1.32 1.44
3041 20:30 Rimini - Sambenedett.
[+13]
2.30 3.00 3.00 1.30 1.30 1.50
Max upl.:50.00 Min parova: 3 www.lega-pro.com
ITALIJA - 3. LIGA (Grupa C) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
3043 14:30 Bisceglie - Rieti
[+13]
2.40 2.85 3.00 1.30 1.33 1.46
3044 14:30 Juve Stabia - Vibonese
[+13]
1.27 4.60 10.50 1.13 3.20
3045 14:30 Paganese - Francavilla
[+13]
3.90 3.30 1.85 1.79 1.25 1.19
3050 14:30 Reggina - Casertana
[+13]
2.20 2.95 3.20 1.26 1.30 1.53
3047 14:30 Rende - Trapani
[+13]
3.00 3.05 2.25 1.51 1.29 1.29
3048 16:30 Monopoli - Cavese
[+13]
2.15 3.00 3.25 1.25 1.29 1.56
3049 18:30 Catania - Sicula
[+13]
1.55 3.60 5.70 1.08 1.22 2.21
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.legaseriea.it
KINA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2906 13:35 Guangzhou - Shandong
[+12]
1.90 3.60 3.40 1.24 1.22 1.75
2907 13:35 Tianjin Q. - Shanghai SIPG
[+12]
5.60 4.30 1.50 2.43 1.18 1.11
subota 20.04.19
2908 09:30 Beijing R. - Shenzhen
[+12]
2.50 3.15 2.75 1.39 1.31 1.47
2909 13:35 Hebei CFFC - Beijing G.
[+12]
4.10 3.65 1.75 1.93 1.23 1.18
2910 13:35 Henan - Tianjin
[+12]
2.55 3.25 2.60 1.43 1.29 1.44
nedjelja 21.04.19
2911 09:30 Dalian Y. - Chongqing
[+12]
1.73 3.70 4.30 1.18 1.23 1.99
2912 11:30 Jiangsu - Guangzhou R&F
[+12]
1.70 4.00 3.80 1.19 1.17 1.95
2913 13:35 Wuh.Zall - Sh.Shenhua
[+12]
2.55 3.30 2.50 1.44 1.26 1.42
Max upl.:100.00 www.csl.sina.com.cn
KIPAR - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2710 16:00 Ermis - Alki 9.00 5.70 1.20 3.49 1.06
2711 18:00 Paphos - Doxa Katokopias
[+15]
2.20 2.95 3.25 1.26 1.31 1.55
nedjelja 21.04.19
2712 16:00 Apollon L. - AEL Limassol
[+15]
1.70 3.65 4.20 1.16 1.21 1.95
2713 16:00 Enosis - Anorthosis
[+15]
2.20 3.20 3.00 1.30 1.27 1.55
2714 18:00 AEK Larnaca - APOEL N.
[+15]
3.40 3.35 1.95 1.69 1.24 1.23
ponedjeljak 22.04.19
2715 18:00 Nea - Omonia N.
[+13]
2.60 3.00 2.60 1.39 1.30 1.39
Max upl.:100.00 Min parova: 3
KOLUMBIJA - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2066 22:15 Un.Magdalena - America C.
[+21]
2.65 2.85 2.80 1.37 1.36 1.41
petak 19.04.19
2067 02:30 Nac.Medellin - Patriotas
[+21]
1.55 3.55 5.90 1.08 1.23 2.22
subota 20.04.19
2835 21:00 Once Caldas - Equidad
[+21]
1.85 3.00 4.10 1.14 1.27 1.73
2837 21:00 Tolima - Ali.Petrolera
[+21]
1.40 3.90 7.25 1.03 1.17 2.54
nedjelja 21.04.19
2836 00:00 Ind.Medellin - Jaguares C.
[+21]
1.47 3.85 6.20 1.06 1.19 2.38
2838 03:00 Santa Fe - Dep.Cali
[+21]
2.30 2.80 3.10 1.26 1.32 1.47
2839 21:00 Patriotas - Cucuta
[+21]
2.10 2.95 3.45 1.23 1.31 1.59
2840 23:00 Envigado - Un.Magdalena
[+21]
2.00 3.20 3.70 1.23 1.30 1.72
ponedjeljak 22.04.19
2841 00:00 America C. - Millonarios
[+21]
2.75 2.75 2.65 1.38 1.35 1.35
2842 01:00 Junior - Pasto
[+21]
1.40 4.00 7.00 1.04 1.17 2.55
Max upl.:100.00 www.dimayor.com.co
MEKSIKO - 1. LIGA (90 min), Clausura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2500 04:06 Tijuana - Lobos
[+24]
1.60 3.80 5.30 1.13 1.23 2.21
nedjelja 21.04.19
2501 00:00 Necaxa - Pachuca
[+24]
2.25 3.25 3.00 1.33 1.29 1.56
2502 00:06 Leon - Atlas
[+24]
1.40 4.50 6.80 1.07 1.16 2.71
2503 02:00 Cruz Azul - UNAM
[+24]
1.75 3.45 4.50 1.16 1.26 1.95
2504 02:00 Tigres - Monarcas
[+24]
1.45 4.30 6.30 1.08 1.18 2.56
2505 04:00 Guad.Chivas - Puebla
[+24]
1.90 3.20 4.10 1.19 1.30 1.80
2506 19:00 Toluca - Club America
[+24]
2.40 3.20 2.75 1.37 1.28 1.48
ponedjeljak 22.04.19
2507 01:06 Santos Laguna - Queretaro
[+24]
1.70 3.60 4.60 1.15 1.24 2.02
Max upl.:500.00 www.ligamx.net
MEKSIKO - 2. LIGA (90 min), Play off - 1/4 finala, prva utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2238 02:00 Venados - Zacatepec
[+15]
2.40 3.15 2.70 1.36 1.27 1.45
2239 04:00 Dorados - Cimarrones
[+15]
2.00 3.20 3.40 1.23 1.26 1.65
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.ligamx.net
NJEMAČKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2427 13:00 Duisburg - Sandhausen
[+27]
2.80 3.25 2.50 1.50 1.32 1.41
2428 13:00 Greuther Furth - Un.Berlin
[+27]
4.30 3.75 1.77 2.00 1.25 1.20
2429 13:00 Hamburger - Aue
[+27]
1.45 4.30 6.90 1.08 1.20 2.65
2430 13:00 Kiel - Paderborn
[+27]
2.10 3.75 3.00 1.35 1.24 1.67
nedjelja 21.04.19
2431 13:30 Bielefeld - Ingolstadt
[+27]
2.45 3.30 2.75 1.41 1.30 1.50
2432 13:30 Darmstadt - Bochum
[+27]
2.15 3.30 3.25 1.30 1.29 1.64
2433 13:30 Dynamo D. - Koln
[+27]
6.10 4.40 1.45 2.56 1.17 1.09
2434 13:30 Heidenheim - St.Pauli
[+27]
1.90 3.50 3.75 1.23 1.26 1.81
2435 13:30 Regensburg - Magdeburg
[+27]
2.15 3.25 3.30 1.29 1.30 1.64
Max upl.:250.00 www.bundesliga.de
NJEMAČKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2633 14:00 CZ Jena - Wehen
[+24]
4.10 3.60 1.80 1.92 1.25 1.20
2634 14:00 For.Koln - Unterhaching
[+24]
2.25 3.25 3.00 1.33 1.29 1.56
2635 14:00 Halleschen - Munchen 1860
[+24]
1.75 3.45 4.50 1.16 1.26 1.95
2636 14:00 Karlsruher - SV Meppen
[+24]
1.35 4.60 8.00 1.04 1.16 2.92
2637 14:00 Munster - Sonnenhof
[+24]
1.85 3.45 4.00 1.20 1.26 1.85
2638 14:00 Osnabruck - Aalen
[+24]
1.60 3.70 5.50 1.12 1.24 2.21
2639 14:00 Zwickau - Wurzburger K.
[+24]
2.75 3.10 2.45 1.46 1.30 1.37
nedjelja 21.04.19
2640 13:00 Kaiserslautern - Hansa
[+24]
2.25 3.20 3.05 1.32 1.29 1.56
2641 14:00 Lotte - Cottbus
[+24]
2.40 3.10 2.90 1.35 1.31 1.50
ponedjeljak 22.04.19
2642 19:00 Uerdingen - Braunschweig
[+24]
3.00 3.25 2.25 1.56 1.29 1.33
Max upl.:200.00 www.3-liga.com
NJEMAČKA - 4. LIGA (Sjever) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2154 18:15 Oldenburg - VFL Oldenburg
[+14]
1.33 4.70 7.50 1.04 1.13 2.89
2155 19:00 TSV Havelse - Hamburger II
[+14]
2.05 3.40 3.00 1.28 1.22 1.59
2156 19:30 Jeddeloh - Werder II
[+14]
3.45 3.50 1.85 1.74 1.20 1.21
2157 19:30 St.Pauli II - Germania EL
[+14]
1.85 3.35 4.00 1.19 1.26 1.82
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.dfb.de.
NJEMAČKA - 4. LIGA (Sjeveroistok) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2159 18:00 BFC Dynamo - Bischofswerdaer
[+14]
1.85 3.50 3.60 1.21 1.22 1.77
2160 19:00 Auerbach - Meuselwitz
[+14]
1.75 3.60 3.60 1.18 1.18 1.80
2161 19:00 Chemnitzer - Hertha II
[+14]
1.60 3.75 4.80 1.12 1.20 2.11
2162 19:00 Ger.Halberstadt - Oberlausitz
[+14]
1.73 3.60 4.10 1.17 1.22 1.92
2163 19:00 Lok.Leipzig - Altglienicke
[+14]
1.50 4.00 5.30 1.09 1.17 2.28
Max upl.:100.00 Min parova: 3
NJEMAČKA - 4. LIGA (Zapad) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2168 19:00 M'gladbach II - Straelen
[+14]
1.70 3.45 4.60 1.14 1.24 1.97
2169 19:30 Aachen - Verl
[+14]
1.80 3.40 3.90 1.18 1.23 1.82
Max upl.:100.00 Min parova: 3
POLJSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
3257 15:30 Lechia G. - Piast
[+27]
2.10 3.20 3.40 1.27 1.30 1.65
3258 18:00 Jagiellonia - Lech P.
[+27]
2.05 3.35 3.35 1.27 1.27 1.68
3259 18:00 Zaglebie L. - Pogon
[+27]
2.30 3.25 2.95 1.35 1.29 1.55
3260 20:30 Legia - Cracovia
[+27]
1.77 3.50 4.40 1.18 1.26 1.95
ponedjeljak 22.04.19
3261 15:30 Miedz Legnica - Zaglebie S.
[+27]
2.00 3.50 3.40 1.27 1.26 1.72
3262 15:30 Wisla K. - Wisla P.
[+27]
2.80 3.30 2.40 1.51 1.29 1.39
3263 18:00 Gornik Z. - Arka G.
[+27]
2.25 3.25 3.05 1.33 1.29 1.57
3264 18:00 Korona - Slask
[+27]
2.70 3.15 2.55 1.45 1.31 1.41
Max upl.:100.00 www.ekstraklasa.org
POLJSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2051 18:00 Bytow - Rakow
[+10]
4.40 3.50 1.75 1.95 1.25 1.17
2213 18:00 Podbeskidzie - Wigry S.
[+10]
1.77 3.65 4.20 1.19 1.25 1.95
2214 19:45 Stomil Olsztyn - Chrobry
[+10]
2.30 3.00 3.05 1.30 1.31 1.51
petak 19.04.19
2773 20:30 LKS Lodz - Sandecja
[+10]
1.80 3.40 4.30 1.18 1.27 1.90
subota 20.04.19
2767 13:00 Garbarnia - Odra O.
[+10]
3.15 3.30 2.15 1.61 1.28 1.30
2768 16:00 Warta - Jastrzebie
[+10]
2.55 3.00 2.80 1.38 1.33 1.45
2769 16:30 Nieciecza - Katowice
[+10]
2.10 3.20 3.35 1.27 1.29 1.64
2770 17:30 Stal Mielec - Chojnice
[+10]
1.70 3.45 4.50 1.14 1.23 1.95
2771 18:00 GKS Tychy - Pus.Niepolomice
[+10]
2.45 3.05 2.85 1.36 1.32 1.47
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.ekstraklasa.org
PORTUGAL - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2650 12:15 Covillha - Porto II
[+26]
2.10 3.25 3.20 1.28 1.27 1.61
2651 17:00 Cova - Leixoes
[+26]
2.40 3.35 2.60 1.40 1.25 1.46
2652 17:00 Estoril - Oliveirense
[+26]
1.80 3.55 4.10 1.19 1.25 1.90
2653 19:00 Farense - Penafiel
[+26]
2.20 3.35 2.90 1.33 1.25 1.55
2654 19:00 Varzim - Braga II
[+26]
2.15 3.15 3.15 1.28 1.28 1.58
Max upl.:100.00 www.lpf.ro
RUMUNIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2492 17:00 Hermannstadt - Voluntari
[+24]
2.40 3.05 2.95 1.34 1.32 1.50
2493 20:00 Astra Giurgiu - CS U.Craiova
[+22]
2.65 3.00 2.65 1.41 1.32 1.41
subota 20.04.19
2494 20:00 Sepsi - Cluj
[+24]
5.40 3.40 1.65 2.09 1.26 1.11
nedjelja 21.04.19
2495 17:00 Gaz Metan - Dunarea
[+24]
1.85 3.10 4.50 1.16 1.31 1.84
2496 20:00 Viitorul Con. - FCSB
[+24]
3.55 3.30 2.00 1.71 1.28 1.25
ponedjeljak 22.04.19
2497 17:00 CSMS Iasi - Con.Chiajna
[+24]
1.85 3.25 4.00 1.18 1.26 1.79
2498 20:00 Dinamo B. - Botosani
[+24]
1.80 3.30 4.20 1.16 1.26 1.85
Max upl.:100.00
RUSIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2470 18:30 Anzhi - Ahmat
[+28]
16.00 6.20 1.17 4.47 1.09
subota 20.04.19
2471 10:30 FC UFA - Ars.Tula
[+27]
2.50 2.90 3.15 1.34 1.39 1.51
2472 13:00 Orenburg - Rostov 2.80 2.70 2.80 1.37 1.40 1.37
2473 15:30 Dinamo M. - Krylya S.
[+27]
1.90 3.10 4.40 1.18 1.33 1.82
2474 18:00 Lokomotiv M. - CSKA M.
[+27]
2.60 3.05 2.75 1.40 1.34 1.45
2475 20:00 Krasnodar - Zenit
[+27]
2.35 3.20 2.95 1.35 1.31 1.53
nedjelja 21.04.19
2476 15:30 Ural - Rubin
[+27]
2.35 2.85 3.30 1.29 1.37 1.53
2477 18:00 Spartak M. - Yenisey
[+28]
1.35 4.40 9.25 1.03 1.18 2.98
Max upl.:200.00 www.eng.rfpl.org
RUSIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2042 19:00 Baltika - Novosibirsk 1.80 2.90 4.40 1.11 1.28 1.75
petak 19.04.19
2750 18:00 Khimki - Krasnodar II
[+13]
2.15 3.05 3.30 1.26 1.30 1.59
subota 20.04.19
2751 11:00 Tomsk - Luch Energiya
[+13]
1.80 3.05 4.50 1.13 1.29 1.82
2752 12:00 Rotor - Armavir
[+13]
1.70 3.00 5.60 1.09 1.30 1.95
2753 13:00 Sochi - Chertanovo
[+13]
1.55 3.65 5.70 1.09 1.22 2.23
2758 14:00 Kursk - Tambov
[+13]
3.30 3.05 2.15 1.59 1.30 1.26
2754 14:00 Shinnik - Tyumen
[+13]
2.05 2.95 3.70 1.21 1.32 1.64
2755 14:00 Zenit II - Olimpiyets
[+13]
4.00 3.10 1.90 1.75 1.29 1.18
2756 15:00 Spartak M. II - Mordovya S.
[+13]
2.25 3.10 3.00 1.30 1.29 1.52
2757 16:00 Fakel - Khabarovsk
[+13]
2.90 2.80 2.50 1.42 1.34 1.32
Max upl.:100.00 www.eng.rfpl.org
SAUDIJSKA ARABIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2183 19:45 Al Ittihad J. - Al Ittifaq
[+15]
1.40 4.60 5.60 1.07 1.12 2.53
2184 19:45 Al Nassr - Al Fateh
[+15]
1.35 4.70 6.50 1.05 1.12 2.73
Max upl.:100.00 Min parova: 3
SLOVAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2486 17:00 Michalovce - Dunajska S.
[+27]
2.90 3.30 2.25 1.54 1.27 1.34
2487 17:00 Nitra - Z.Moravce
[+27]
1.85 3.30 3.90 1.19 1.25 1.79
2488 17:00 Podbrezova - Trencin
[+27]
2.30 3.25 2.80 1.35 1.26 1.50
2489 17:00 Trnava - FK Senica
[+27]
1.60 3.80 5.30 1.13 1.23 2.21
2490 17:00 Žilina - Sered
[+27]
1.35 4.80 6.90 1.05 1.13 2.83
nedjelja 21.04.19
2491 15:00 Slovan B. - Ružomberok
[+27]
1.37 4.50 6.60 1.05 1.13 2.68
Max upl.:100.00 www.fortunaliga.sk
ŠKOTSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2668 20:05 Ayr Utd. - Ross County
[+26]
3.05 3.20 2.25 1.56 1.29 1.32
subota 20.04.19
2669 16:00 Falkirk - Morton
[+26]
2.10 3.10 3.40 1.25 1.30 1.62
2670 16:00 Inverness - Dundee Utd.
[+26]
2.90 3.40 2.25 1.57 1.27 1.35
2671 16:00 Partick - Alloa
[+26]
1.75 3.50 4.40 1.17 1.25 1.95
2672 16:00 Queen of South - Dunfermline
[+26]
2.65 3.25 2.50 1.46 1.29 1.41
Max upl.:250.00 www.spfl.co.uk
ŠKOTSKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2673 16:00 Dumbarton - East Fife
[+27]
2.20 3.35 3.00 1.33 1.27 1.58
2674 16:00 Montrose - Airdrie
[+27]
2.20 3.35 3.00 1.33 1.27 1.58
2675 16:00 Stenhousemuir - Forfar
[+27]
2.30 3.35 2.75 1.36 1.25 1.51
2676 16:00 Stranraer - Brechin
[+27]
2.15 3.35 3.10 1.31 1.27 1.61
nedjelja 21.04.19
2677 17:05 Arbroath - Raith
[+27]
2.35 3.35 2.70 1.38 1.26 1.50
Max upl.:200.00 Min parova: 3 www.spfl.co.uk
ŠKOTSKA - 4. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.04.19
2678 16:00 Albion - Edinburgh C.
[+26]
5.30 4.00 1.55 2.28 1.20 1.12
2679 16:00 Clyde - Berwick
[+26]
1.12 7.25 14.70 1.04 4.86
2680 16:00 Elgin - Peterhead
[+26]
5.90 4.50 1.40 2.55 1.13 1.07
2681 16:00 Queen's Park - Annan
[+26]
2.70 3.30 2.35 1.49 1.26 1.37
2682 16:00 Stirling A. - Cowdenbeath
[+26]
2.00 3.35 3.35 1.25 1.25 1.68
Max upl.:200.00 Min parova: 3 www.spfl.co.uk
ŠPANIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2445 21:00 Alcorcon - Malaga
[+27]
2.70 2.75 2.90 1.36 1.40 1.41
subota 20.04.19
2446 16:00 Lugo - Granada
[+27]
2.75 3.10 2.55 1.46 1.32 1.40
2447 18:00 Albacete - Las Palmas
[+27]
2.05 3.05 3.80 1.23 1.33 1.69
2448 18:00 Gimnastic - Gijon
[+27]
3.00 2.90 2.50 1.47 1.36 1.34
2449 20:00 Mallorca - Majadahonda
[+27]
1.67 3.60 5.10 1.14 1.26 2.11
nedjelja 21.04.19
2450 12:00 Cadiz - Numancia
[+27]
1.75 3.25 5.10 1.14 1.30 1.99
2451 16:00 Deportivo - Extremadura
[+27]
1.50 3.80 6.90 1.08 1.23 2.45
2452 18:00 Oviedo - Cordoba
[+27]
1.60 3.40 5.60 1.09 1.24 2.12
2453 20:00 Tenerife - Almeria
[+27]
2.20 3.05 3.35 1.28 1.33 1.60
ponedjeljak 22.04.19
2454 21:00 Elche - Osasuna
[+27]
2.90 3.05 2.45 1.49 1.33 1.36
Max upl.:250.00 www.laliga.es/en
ŠPANIJA - 3. LIGA (Grupa 1) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2204 20:00 Real M. II - Dep.Fabril
[+27]
1.35 4.30 7.50 1.03 1.14 2.73
Max upl.:100.00 www.rfef.es
ŠPANIJA - 3. LIGA (Grupa 2) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2209 18:00 Durango - Torrelavega
[+27]
2.15 3.05 3.20 1.26 1.29 1.56
Max upl.:100.00 www.rfef.es
ŠVEDSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2361 13:30 Ostersund - Elfsborg
[+27]
2.10 3.35 3.30 1.29 1.28 1.66
2362 16:00 Norrkoping - Falkenberg
[+27]
1.25 5.80 10.00 1.03 1.11 3.67
2363 16:00 Orebro - AIK
[+27]
5.80 3.55 1.65 2.20 1.28 1.13
subota 20.04.19
2364 13:30 Sundsvall - Kalmar
[+27]
2.15 3.25 3.30 1.29 1.30 1.64
2365 16:00 Sirius - Malmo
[+27]
5.30 4.00 1.55 2.28 1.20 1.12
nedjelja 21.04.19
2366 15:00 Hacken - Djurgarden
[+27]
1.85 3.65 3.85 1.23 1.25 1.87
2367 17:30 Hammarby - AFC Eskilstuna
[+27]
1.45 4.30 6.60 1.08 1.19 2.60
ponedjeljak 22.04.19
2368 15:00 Goteborg - Helsingborg
[+27]
2.40 3.35 2.75 1.40 1.28 1.51
Max upl.:500.00 www.allsvenskan.se
ŠVEDSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2694 16:00 GAIS - Brage
[+25]
2.00 3.35 3.55 1.25 1.28 1.72
subota 20.04.19
2695 13:30 Degerfors - Orgryte
[+25]
3.00 3.40 2.20 1.59 1.27 1.34
nedjelja 21.04.19
2696 15:00 Norrby - Jonkopings
[+25]
3.00 3.00 2.40 1.50 1.33 1.33
2697 17:30 Dalkurd - Mjallby
[+25]
1.90 3.35 4.00 1.21 1.29 1.82
ponedjeljak 22.04.19
2698 15:00 Vasteras - Trelleborg
[+25]
2.10 3.40 3.30 1.30 1.28 1.67
2701 17:30 Varbergs - Brommapojk.
[+25]
2.15 3.35 3.15 1.31 1.28 1.62
Max upl.:200.00 www.superettan.se
ŠVEDSKA - 3. LIGA (Jug) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
3184 15:00 Assyriska IK - Trollhattan 2.35 3.60 2.60 1.42 1.23 1.51
3185 15:00 Utsiktens - Lunds 2.30 3.75 2.45 1.43 1.19 1.48
nedjelja 21.04.19
3186 16:00 Ljungskile - Eskilsminne 1.65 3.80 4.40 1.15 1.20 2.04
ponedjeljak 22.04.19
3187 15:00 Torns - Atvidaberg 1.95 3.55 3.25 1.26 1.22 1.70
3188 16:00 Landskrona - Oskarshamns 2.30 3.75 2.55 1.43 1.21 1.52
3189 16:00 Varnamo - Tvaaker 1.45 4.40 5.50 1.09 1.15 2.44
3190 17:00 Kristianstad - Skovde 2.30 3.60 2.50 1.40 1.20 1.48
3191 17:00 Oddevold - Lindome 2.30 3.75 2.55 1.43 1.21 1.52
Max upl.:50.00 Min parova: 3 www.ettanfotboll.se
ŠVEDSKA - 3. LIGA (Sjever) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
3176 14:00 Carlstad - Sollentuna 1.45 4.40 5.50 1.09 1.15 2.44
3177 15:00 Linkoping City - Forward 1.70 3.85 3.90 1.18 1.18 1.94
3178 15:00 Sandvikens - Rynninge 1.35 4.60 6.90 1.04 1.13 2.76
subota 20.04.19
3179 16:00 Karlslunds - Akropolis 4.50 4.20 1.55 2.17 1.15 1.13
nedjelja 21.04.19
3180 15:00 Team Thoren - Sylvia 1.95 3.60 3.20 1.26 1.21 1.69
ponedjeljak 22.04.19
3181 16:00 Nykoping - Bodens 1.22 5.40 9.00 1.07 3.38
3182 17:00 Karlstad - Umea 1.85 3.60 3.50 1.22 1.21 1.77
3183 17:00 Vasalunds - Gefle 1.55 3.95 4.90 1.11 1.18 2.19
Max upl.:50.00 Min parova: 3 www.ettanfotboll.se
ŠVICARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2327 20:00 Lugano - Zurich
[+28]
2.30 3.25 2.95 1.35 1.29 1.55
2328 20:00 Sion - Basel
[+28]
3.85 3.60 1.85 1.86 1.25 1.22
subota 20.04.19
2329 19:00 Grasshoppers - Thun
[+28]
3.00 3.45 2.20 1.60 1.27 1.34
2330 19:00 St.Gallen - Luzern
[+26]
2.55 3.45 2.55 1.47 1.27 1.47
ponedjeljak 22.04.19
2331 16:00 Xamax - Y.Boys
[+28]
5.40 4.50 1.50 2.45 1.17 1.12
Max upl.:500.00 www.sfl.ch
TURSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.04.19
2338 19:30 Kasimpasa - Bursa
[+27]
2.45 3.40 2.75 1.42 1.30 1.52
subota 20.04.19
2339 15:00 Akhisar - Antalya
[+27]
1.90 3.65 3.80 1.25 1.27 1.86
2340 15:00 Trabzon - Yeni Malatya
[+27]
1.53 4.20 5.40 1.12 1.19 2.36
2341 18:00 Galatasaray - Kayserispor
[+27]
1.35 5.00 8.00 1.06 1.16 3.08
2342 18:00 Goztepe - Erzurum BB
[+27]
2.10 3.30 3.40 1.28 1.30 1.67
nedjelja 21.04.19
2343 12:30 Ankaragucu - Konyaspor
[+27]
2.40 3.10 2.95 1.35 1.32 1.51
2344 15:00 Basaksehir - Rizespor
[+27]
1.30 5.00 8.50 1.03 1.13 3.15
2345 18:00 Alanyaspor - Fenerbahce
[+27]
2.45 3.35 2.70 1.42 1.28 1.50
ponedjeljak 22.04.19
2346 19:00 Sivaspor - Besiktas
[+27]
3.40 3.70 1.95 1.77 1.24 1.28
Max upl.:200.00 www.tff.org
VENECUELA - 1. LIGA (90 min.), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.04.19
2197 22:00 Atl.Venezuela - Tachira
[+15]
2.50 3.00 2.70 1.36 1.30 1.42
2198 22:00 Est.Merida - Zulia
[+15]
2.10 3.25 3.15 1.28 1.26 1.60
2202 22:00 AC Lala - La Guaira
[+15]
3.80 3.35 1.85 1.78 1.24 1.19
Max upl.:100.00 Min parova: 3