Dobrodošli na BhPlay.ba

www.facebook.com/BHPlaySK

Depozitno klađenje NON STOP - 24 SATA DNEVNO

Sukladno zakonu o igrama na sreću (Sl. novine F BiH 48/15) obračunava se naknada u visini od 5% na teret igrača za svaku pojedinačnu uplatu, te za svaki dobitni listić na 100 KM ili više obračunava se poreza na dobitak od 10%.

ULOG = UPLATA - NAKNADA (5%) na teret igrača

DOBITAK = ULOG x UKUPNI KOEFICIJENT

ISPLATA = DOBITAK >= 100KM - POREZ NA DOBITKE na teret igrača

Minimalna uplata 0.11 KM

Sport
Ponuda u narednih
Liga

Kompletna

Nogomet
EXTRA TIP - NOGOMET (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
1241 20:45 R.Irska - Vels 2.70 3.10 3.70 1.42 1.54 1.67
Max 1. Max upl.:300.00 Min parova: 5 NIJE dopušteno vezanje sa SUPER TIPOVIMA - NOGOMET.
SUPER TIP - NOGOMET (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
1258 19:45 Brazil - Argentina 1.85 3.75 5.50 1.23 1.36 2.23
1253 20:45 Francuska - Njemačka 2.00 3.80 4.30 1.30 1.35 2.02
1254 20:45 Ukrajina - Češka R. 1.95 3.60 5.30 1.26 1.40 2.14
1255 20:45 Norveška - Bugarska 1.82 3.75 5.30 1.23 1.35 2.19
1256 20:45 Slovenija - Kipar 1.85 3.80 5.20 1.23 1.34 2.19
1257 20:45 Latvija - Gruzija 4.60 3.30 2.15 1.92 1.45 1.30
1259 20:45 Belgija - Holandija 1.95 3.90 4.50 1.29 1.34 2.09
1260 20:45 Danska - Austrija 2.35 3.25 4.00 1.36 1.47 1.79
1261 20:45 Švedska - Slovačka 2.10 3.45 4.60 1.30 1.43 1.97
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
Košarka
SUPER TIP - KOŠARKA Reg. tok.
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
1286 19:00 C.Zvezda - BC Andorra 1.37 17.00 4.05 1.23 3.22
1284 20:05 Maccabi T.A. - CSKA M. 3.35 16.00 1.47 2.72 1.31
1285 21:00 Gran Canaria - Barcelona 3.00 15.50 1.55 2.47 1.37
srijeda 17.10.18
1283 02:00 Boston - Philadelphia 1.65 15.50 2.70 1.45 2.25
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3 Važi regularan tok.
Hokej
SUPER TIP - HOKEJ (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
1296 18:30 Slovan - Ad.Vladivostok 2.05 4.30 3.30 1.37 1.26 1.87
1298 18:30 Malmo - Munchen 2.00 4.70 3.20 1.39 1.23 1.90
1297 19:45 Fribourg - Biel 3.00 4.60 2.10 1.81 1.23 1.43
srijeda 17.10.18
1295 02:00 Winnipeg - Edmonton 2.00 4.40 3.35 1.36 1.25 1.90
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
Tenis
SUPER TIP - TENIS (Rez.)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
1310 18:30 Ymer E. - Gulbis E. 2.65 1.55
1308 20:00 Monfils G. - Bemelmans R. 1.45 3.00
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
Rukomet
SUPER TIP - RUKOMET (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
1332 17:30 PPD Zagreb - Vardar 3.60 10.00 1.50 2.57 1.26
1331 19:00 Malmo - Savehof 1.57 10.00 3.20 1.31 2.36
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
Bejzbol
SUPER TIP - BEJZBOL
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
1322 23:09 Houston - Boston (16,1-1) 1.75 2.10
Max 1. Max upl.:200.00 Min parova: 3
Duel
BONUS DVOZNACI ; Nije dopušteno vezanje sa ostalom ponudom !
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7453 16:00 Crna Gora 21 - Kazahstan 21 1.22 1.33 2.14
7484 16:00 Uzbekistan - Katar 1.30 1.41 1.86
7454 17:00 Izrael 21 - Kosovo 21 1.29 1.32 1.94
7455 17:00 Malta 21 - Kipar 21 1.50 1.41 1.58
7478 17:00 UA Emirati - Venecuela 1.90 1.40 1.29
7485 17:30 Oman - Ekvador 2.28 1.34 1.21
7456 18:00 Austrija 21 - Rusija 21 1.40 1.37 1.75
7457 18:00 Estonija 21 - Albanija 21 1.60 1.37 1.43
7458 18:00 Finska 21 - Litvanija 21 1.08 1.27 2.72
7459 18:00 Poljska 21 - Gruzija 21 1.03 1.20 3.51
7475 18:00 Armenija - Makedonija 1.56 1.43 1.49
7486 18:00 Iran - Bolivija 1.05 1.27 2.98
7487 18:15 Bahrain - Mijanmar 1.05 1.22 2.84
7460 18:30 Andora 21 - Latvija 21 1.78 1.37 1.37
7461 18:30 Holandija 21 - Ukrajina 21 1.33 1.36 1.90
7462 18:30 Mađarska 21 - Turska 21 1.53 1.40 1.53
7463 18:30 Škotska 21 - Engleska 21 2.31 1.30 1.20
7464 18:30 Švedska 21 - Belgija 21 1.47 1.39 1.59
7465 18:45 Island 21 - Španija 21 3.62 1.21 1.03
7466 19:00 Luksemburg 21 - Bugarska 21 1.68 1.35 1.41
7467 19:00 Vels 21 - Švicarska 21 1.65 1.37 1.45
7488 19:45 Brazil - Argentina 1.23 1.36 2.23
7452 20:00 Elche - Cordoba 1.32 1.41 1.82
7468 20:00 Portugal 21 - BiH 21 1.03 1.20 3.29
7469 20:30 Sj.Irska 21 - Slovačka 21 1.67 1.38 1.45
7470 20:45 Francuska - Njemačka 1.30 1.35 2.02
7471 20:45 R.Irska - Vels 1.39 1.51 1.64
7472 20:45 Ukrajina - Češka R. 1.26 1.40 2.14
7473 20:45 Norveška - Bugarska 1.23 1.35 2.19
7474 20:45 Slovenija - Kipar 1.23 1.34 2.19
7476 20:45 Gibraltar - Lihtenštajn 1.64 1.48 1.45
7477 20:45 Latvija - Gruzija 1.92 1.45 1.30
7489 20:45 Belgija - Holandija 1.29 1.34 2.09
7490 20:45 Danska - Austrija 1.36 1.47 1.79
7491 20:45 Švedska - Slovačka 1.30 1.43 1.97
srijeda 17.10.18
7492 01:30 SAD - Peru 1.65 1.42 1.42
7493 02:00 Kolumbija - Kostarika 1.11 1.31 2.72
7494 03:45 Meksiko - Čile 1.46 1.43 1.64
Ne može se mješati s ostatkom ponude. Max upl.:100.00 Min parova: 5
Nogomet
UEFA - LIGA NACIJA (LIGA A) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7201 20:45 Francuska - Njemačka
[+28]
1.80 3.60 4.10 1.20 1.25 1.92
www.uefa.com.
UEFA - LIGA NACIJA (LIGA B) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7202 20:45 R.Irska - Vels
[+28]
2.40 2.80 3.40 1.29 1.41 1.54
7203 20:45 Ukrajina - Češka R.
[+28]
1.75 3.40 5.10 1.16 1.30 2.04
www.uefa.com.
UEFA - LIGA NACIJA (LIGA C) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7204 20:45 Norveška - Bugarska
[+28]
1.62 3.55 5.10 1.13 1.25 2.09
7205 20:45 Slovenija - Kipar
[+28]
1.65 3.60 5.00 1.13 1.24 2.09
www.uefa.com.
UEFA - LIGA NACIJA (LIGA D) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7206 16:00 Kazahstan - Andora
[+28]
1.25 5.00 15.00 1.16 3.36
7207 18:00 Armenija - Makedonija
[+28]
2.80 3.05 2.55 1.46 1.33 1.39
7208 20:45 Gibraltar - Lihtenštajn
[+28]
3.15 3.00 2.45 1.54 1.38 1.35
7209 20:45 Latvija - Gruzija
[+28]
4.40 3.10 1.95 1.82 1.35 1.20
www.uefa.com.
MEĐUNARODNE PRIJATELJSKE (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7435 16:00 Uzbekistan - Katar
[+27]
1.95 3.15 4.00 1.20 1.31 1.76
7267 17:00 UA Emirati - Venecuela
[+27]
4.10 3.25 1.90 1.80 1.30 1.19
7436 17:30 Oman - Ekvador
[+27]
5.50 3.60 1.60 2.18 1.24 1.11
7437 18:00 Iran - Bolivija
[+27]
1.35 4.30 8.75 1.03 1.17 2.88
7438 18:15 Bahrain - Mijanmar 1.33 4.50 7.00 1.03 1.12 2.74
7272 19:45 Brazil - Argentina
[+27]
1.65 3.55 5.30 1.13 1.26 2.13
7273 20:45 Belgija - Holandija
[+27]
1.75 3.70 4.30 1.19 1.24 1.99
7274 20:45 Danska - Austrija
[+27]
2.15 3.05 3.80 1.26 1.37 1.69
7275 20:45 Švedska - Slovačka
[+27]
1.90 3.25 4.40 1.20 1.33 1.87
srijeda 17.10.18
7276 01:30 SAD - Peru
[+27]
3.10 3.10 2.30 1.55 1.32 1.32
7386 02:00 Kolumbija - Kostarika
[+27]
1.45 4.10 7.25 1.07 1.21 2.62
7277 03:45 Meksiko - Čile
[+27]
2.40 3.15 3.00 1.36 1.33 1.54
Max upl.:200.00 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!
AFRIKA - KUP NACIJA (90 min), Kvalifikacije - grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7227 15:30 Ruanda - Gvineja
[+27]
4.00 3.15 1.95 1.76 1.31 1.20
7228 15:30 Sejšeli - J.Afrika
[+27]
22.00 9.50 1.07 6.63 1.02
7229 16:00 CAR - O.Slonovače
[+27]
5.00 3.60 1.60 2.09 1.21 1.11
7230 16:00 Tanzanija - Cape Verde
[+27]
2.95 2.85 2.55 1.45 1.37 1.35
7231 17:00 Benin - Alžir
[+27]
4.30 3.10 1.90 1.80 1.32 1.18
7232 17:00 Niger - Tunis
[+27]
6.60 3.60 1.50 2.33 1.22 1.06
7233 18:00 Lesoto - Uganda
[+27]
4.10 3.10 1.95 1.77 1.32 1.20
7234 18:30 Gambija - Togo
[+27]
2.40 2.75 3.15 1.28 1.36 1.47
7235 19:00 Bocvana - Burkina Faso
[+27]
3.80 2.95 2.10 1.66 1.35 1.23
7236 19:00 Mauritanija - Angola
[+27]
2.45 3.00 2.95 1.35 1.34 1.49
7237 19:00 Namibija - Mozambik
[+27]
1.90 2.95 4.30 1.16 1.32 1.75
7238 19:00 Zimbabve - DR Kongo
[+27]
2.95 2.95 2.40 1.48 1.32 1.32
7239 19:30 Sudan - Senegal
[+27]
6.00 3.70 1.50 2.29 1.20 1.07
7240 20:00 Liberija - Kongo
[+27]
2.75 2.90 2.55 1.41 1.32 1.36
7432 20:00 Libija - Nigerija
[+27]
5.20 3.10 1.70 1.94 1.28 1.10
Max upl.:250.00
ENGLESKA PREMIER (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7532 13:30 Chelsea - Man.Utd.
[+28]
1.70 3.80 4.90 1.17 1.26 2.14
7533 16:00 Bournemouth - Southampton
[+28]
2.05 3.45 3.55 1.29 1.30 1.75
7534 16:00 Cardiff - Fulham
[+28]
2.45 3.35 2.85 1.42 1.32 1.54
7535 16:00 Man.City - Burnley
[+28]
1.07 11.50 24.00 1.02 7.77
7536 16:00 Newcastle - Brighton
[+28]
2.25 3.15 3.60 1.31 1.38 1.68
7537 16:00 West Ham - Tottenham
[+28]
4.20 3.80 1.85 2.00 1.28 1.24
7538 16:00 Wolverhampton - Watford
[+28]
1.80 3.50 4.50 1.19 1.29 1.97
7539 18:30 Huddersfield - Liverpool
[+28]
11.00 5.20 1.30 3.53 1.16 1.04
nedjelja 21.10.18
7540 17:00 Everton - Crystal P.
[+28]
1.85 3.50 4.30 1.21 1.29 1.93
Max upl.:500.00 http://www.premierleague.com.
FRANCUSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7571 20:45 Lyon - Nimes
[+28]
1.33 5.20 8.75 1.06 1.15 3.26
subota 20.10.18
7572 17:00 PSG - Amiens
[+28]
1.10 10.50 23.00 1.05 7.21
7573 20:00 Caen - Guingamp
[+28]
2.20 3.15 3.45 1.30 1.34 1.65
7574 20:00 Dijon - Lille
[+28]
3.20 3.45 2.20 1.66 1.30 1.34
7575 20:00 Nantes - Toulouse
[+28]
2.00 3.30 3.90 1.25 1.32 1.79
7576 20:00 Reims - Angers
[+28]
2.20 3.10 3.70 1.29 1.38 1.69
7577 20:00 Strasbourg - Monaco
[+28]
2.65 3.35 2.60 1.48 1.31 1.46
nedjelja 21.10.18
7578 15:00 Montpellier - Bordeaux
[+28]
2.10 3.15 3.80 1.26 1.35 1.72
7579 17:00 St.Etienne - Rennes
[+28]
2.25 3.20 3.25 1.32 1.33 1.61
7580 21:00 Nice - Marseille
[+28]
3.45 3.60 2.10 1.76 1.31 1.33
Max upl.:500.00 www.ligue1.com
ITALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7561 15:00 Roma - Spal
[+28]
1.33 5.50 9.50 1.07 1.17 3.48
7562 18:00 Juventus - Genoa
[+28]
1.20 6.60 13.50 1.02 1.10 4.43
7563 20:30 Udinese - Napoli
[+28]
5.90 4.00 1.60 2.38 1.26 1.14
nedjelja 21.10.18
7564 12:30 Frosinone - Empoli
[+28]
2.85 3.25 2.50 1.52 1.33 1.41
7565 15:00 Bologna - Torino
[+28]
3.40 3.15 2.30 1.64 1.37 1.33
7566 15:00 Chievo - Atalanta
[+28]
4.90 3.60 1.73 2.08 1.28 1.17
7567 15:00 Parma - Lazio
[+28]
5.00 3.85 1.67 2.18 1.25 1.16
7568 18:00 Fiorentina - Cagliari
[+28]
1.55 4.10 6.40 1.12 1.25 2.50
7569 20:30 Inter - Milan
[+28]
2.40 3.35 2.95 1.40 1.32 1.57
Max upl.:500.00 www.legaseriea.it
NJEMAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7542 20:30 Frankfurt - Dusseldorf
[+28]
1.70 3.90 4.60 1.18 1.24 2.11
subota 20.10.18
7543 15:30 Augsburg - Leipzig
[+28]
3.00 3.55 2.25 1.63 1.29 1.38
7544 15:30 Leverkusen - Hannover
[+28]
1.55 4.20 5.50 1.13 1.21 2.38
7545 15:30 Nurnberg - Hoffenheim
[+28]
3.70 3.80 1.90 1.87 1.26 1.27
7546 15:30 Stuttgart - Dortmund
[+28]
4.00 3.70 1.85 1.92 1.26 1.23
7547 15:30 Wolfsburg - Bayern
[+28]
8.25 5.00 1.35 3.11 1.16 1.06
7548 18:30 Schalke - Werder
[+28]
2.00 3.40 3.70 1.26 1.30 1.77
nedjelja 21.10.18
7549 15:30 Hertha - Freiburg
[+28]
1.90 3.50 4.10 1.23 1.30 1.89
7550 18:00 M'gladbach - Mainz
[+28]
1.60 4.20 5.20 1.16 1.22 2.32
Max upl.:500.00 www.bundesliga.de
ŠPANIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7551 21:00 Celta - Alaves
[+28]
1.85 3.60 4.10 1.22 1.27 1.92
subota 20.10.18
7552 13:00 Real M. - Levante
[+28]
1.15 8.50 16.00 1.01 1.07 5.55
7553 16:15 Valencia - Leganes
[+28]
1.53 4.10 6.80 1.11 1.25 2.56
7554 18:30 Villarreal - Atl.Madrid
[+28]
3.60 3.10 2.20 1.67 1.37 1.29
7555 20:45 Barcelona - Sevilla
[+28]
1.35 5.80 7.50 1.10 1.14 3.27
nedjelja 21.10.18
7556 12:00 Vallecano - Getafe
[+28]
2.90 3.20 2.50 1.52 1.34 1.40
7557 16:15 Eibar - Ath.Bilbao
[+26]
2.70 3.15 2.70 1.45 1.35 1.45
7558 18:30 Huesca - Espanyol
[+28]
3.50 3.30 2.15 1.70 1.33 1.30
7559 20:45 Betis - Valladolid
[+28]
1.60 3.90 5.80 1.13 1.25 2.33
Max upl.:500.00 www.ligabbva.com
UEFA - EP DO 21 G. (kvalifikacije) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7242 16:00 Crna Gora 21 - Kazahstan 21
[+24]
1.65 3.50 4.90 1.12 1.23 2.04
7243 17:00 Izrael 21 - Kosovo 21
[+24]
1.80 3.55 3.80 1.19 1.22 1.84
7244 17:00 Malta 21 - Kipar 21
[+24]
2.50 3.20 2.75 1.40 1.31 1.48
7245 18:00 Austrija 21 - Rusija 21
[+24]
2.10 3.40 3.20 1.30 1.27 1.65
7246 18:00 Danska 21 - Farska Ostrva 21
[+24]
1.05 10.70 21.00 7.09
7247 18:00 Estonija 21 - Albanija 21
[+24]
2.85 3.15 2.30 1.50 1.27 1.33
7248 18:00 Finska 21 - Litvanija 21
[+24]
1.40 4.20 7.00 1.05 1.17 2.62
7249 18:00 Poljska 21 - Gruzija 21
[+24]
1.30 5.50 9.00 1.02 1.10 3.41
7250 18:00 Srbija 21 - Armenija 21
[+24]
1.13 8.00 15.50 1.05 5.28
7251 18:15 Norveška 21 - Azerbejdžan 21
[+24]
1.12 7.00 15.00 1.04 4.77
7252 18:15 Njemačka 21 - R.Irska 21
[+24]
1.20 5.90 10.20 1.07 3.74
7253 18:30 Andora 21 - Latvija 21
[+24]
3.35 3.35 2.05 1.68 1.27 1.27
7254 18:30 Holandija 21 - Ukrajina 21
[+24]
1.90 3.45 3.75 1.23 1.26 1.80
7255 18:30 Mađarska 21 - Turska 21
[+22]
2.60 3.20 2.60 1.43 1.30 1.43
7256 18:30 Škotska 21 - Engleska 21
[+24]
5.40 3.75 1.55 2.21 1.20 1.10
7257 18:30 Švedska 21 - Belgija 21
[+24]
2.40 3.20 2.80 1.37 1.29 1.49
7258 18:45 Francuska 21 - Slovenija 21
[+24]
1.18 6.50 13.00 1.08 4.33
7259 18:45 Island 21 - Španija 21
[+24]
9.75 5.50 1.25 3.52 1.11 1.02
7260 19:00 Luksemburg 21 - Bugarska 21
[+24]
3.00 3.35 2.15 1.58 1.25 1.31
7261 19:00 Vels 21 - Švicarska 21
[+24]
2.90 3.35 2.25 1.55 1.27 1.35
7262 20:00 Portugal 21 - BiH 21
[+24]
1.27 5.20 8.25 1.02 1.10 3.19
7263 20:00 Rumunija 21 - Lihtenštajn 21 1.01 20.00 45.00 13.85
7264 20:30 Sj.Irska 21 - Slovačka 21
[+24]
2.95 3.35 2.25 1.57 1.28 1.35
Max upl.:200.00
HRVATSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7728 18:00 Zaprešić - Rijeka
[+26]
4.30 3.60 1.70 1.96 1.22 1.15
subota 20.10.18
7729 15:00 Rudeš - Osijek
[+26]
5.40 3.95 1.50 2.28 1.17 1.09
7730 17:30 Istra - Dinamo Z.
[+26]
11.00 5.50 1.20 3.67 1.08
nedjelja 21.10.18
7731 15:00 Slaven - HNK Gorica
[+26]
2.05 3.15 3.40 1.24 1.28 1.64
7732 17:30 Lokomotiva Z. - Hajduk
[+26]
2.50 3.15 2.65 1.39 1.29 1.44
Max upl.:200.00 www.prvahnl.hr
ŠKOTSKA - PREMIER LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7581 16:00 Celtic - Hibernian
[+27]
1.40 4.60 7.50 1.07 1.18 2.85
7582 16:00 Hearts - Aberdeen
[+27]
2.40 3.20 2.95 1.37 1.32 1.53
7583 16:00 Livingston - Dundee
[+27]
1.90 3.40 3.80 1.22 1.27 1.79
7584 16:00 Motherwell - St.Johnstone
[+27]
2.25 3.15 3.20 1.31 1.32 1.59
7585 16:00 St.Mirren - Kilmarnock
[+27]
4.10 3.55 1.85 1.90 1.27 1.22
nedjelja 21.10.18
7586 14:30 Hamilton - Rangers
[+27]
8.00 4.90 1.35 3.04 1.16 1.06
Max upl.:500.00 www.spfl.co.uk
ŠKOTSKA - FA KUP (90 min), 1/64 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7587 16:00 Albion - Formartine
[+27]
1.85 3.85 3.35 1.25 1.19 1.79
7588 16:00 Beith - Linlithgow
[+25]
2.45 3.65 2.45 1.47 1.23 1.47
7589 16:00 Berwick - Gretna
[+27]
1.90 3.70 3.25 1.26 1.20 1.73
7590 16:00 Brora - Coldstream
[+27]
1.07 10.00 15.00 6.00
7591 16:00 Cove Ran. - Auchinleck
[+27]
1.35 4.70 6.30 1.05 1.11 2.69
7592 16:00 Cowdenbeath - Clyde
[+27]
3.55 3.75 1.80 1.82 1.19 1.22
7593 16:00 Cumbernauld - BSC Glasgow
[+27]
2.05 3.55 3.00 1.30 1.22 1.63
7594 16:00 Deveronvale - Stirling Un.
[+27]
1.65 3.90 3.95 1.16 1.16 1.96
7595 16:00 East Kilbride - Spartans
[+27]
2.25 3.60 2.55 1.38 1.20 1.49
7596 16:00 Edinburgh C. - Strollers
[+27]
1.15 6.70 11.00 1.04 4.16
7597 16:00 Edusport A. - Fraserburgh
[+27]
2.90 3.70 2.00 1.63 1.18 1.30
7598 16:00 Elgin - Whitehill
[+27]
1.10 8.00 12.50 1.01 4.88
7599 16:00 Fairydean - East Stirling
[+25]
2.45 3.65 2.45 1.47 1.23 1.47
7600 16:00 Peterhead - Kelty Hearts
[+27]
1.25 5.50 7.50 1.02 1.07 3.17
7601 16:00 Rothes - Annan
[+27]
3.40 3.75 1.85 1.78 1.20 1.24
7602 16:00 Stirling A. - Queen's Park
[+27]
2.30 3.60 2.55 1.40 1.21 1.49
Max upl.:250.00 www.spfl.co.uk
BRAZIL - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7803 21:00 Botafogo - Bahia
[+26]
1.90 3.20 4.10 1.19 1.30 1.80
7806 21:00 America MG - Gremio
[+26]
2.55 2.95 2.85 1.37 1.35 1.45
nedjelja 21.10.18
7804 00:00 Sao Paulo - Atletico PR
[+26]
1.75 3.35 4.70 1.15 1.28 1.96
7805 00:00 Sport Recife - Vasco
[+26]
2.45 3.05 2.90 1.36 1.33 1.49
7807 21:00 Fluminense - Atletico MG
[+26]
2.40 3.20 2.85 1.37 1.30 1.51
7808 21:00 Palmeiras - Ceara
[+26]
1.35 4.40 8.25 1.03 1.16 2.87
7809 21:00 Vitoria - Corinthians
[+26]
2.40 2.95 3.10 1.32 1.35 1.51
ponedjeljak 22.10.18
7810 00:00 Cruzeiro - Chapecoense
[+26]
1.55 3.50 6.10 1.07 1.24 2.22
7811 00:00 Parana - Flamengo
[+26]
6.10 3.50 1.55 2.22 1.24 1.07
Max upl.:200.00 www.cbf.com.br
NORVEŠKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7663 15:30 Molde - Sarpsborg
[+27]
1.55 3.85 5.60 1.11 1.21 2.28
7664 18:00 Sandefjord - Stromsgodset
[+27]
3.15 3.40 2.15 1.64 1.28 1.32
nedjelja 21.10.18
7665 18:00 Haugesund - Odd Grenland
[+27]
2.00 3.35 3.60 1.25 1.29 1.74
7666 18:00 Lillestrom - Rosenborg
[+27]
3.10 3.40 2.15 1.62 1.27 1.32
7667 18:00 Ranheim - Bodo
[+27]
2.50 3.30 2.70 1.42 1.30 1.49
7668 18:00 Tromso - Start
[+27]
1.85 3.40 3.80 1.20 1.24 1.79
7669 18:00 Valerenga - Kristiansund
[+27]
1.60 4.00 5.00 1.14 1.21 2.22
7670 20:00 Stabaek - Brann
[+27]
2.95 3.30 2.30 1.56 1.29 1.36
Max upl.:500.00 www.toppfotball.no
SAD - MLS (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.10.18
7281 01:30 Orlando City - Seattle
[+27]
3.25 3.75 2.05 1.74 1.26 1.33
7282 01:30 Washington - Toronto
[+27]
1.65 4.00 4.60 1.17 1.21 2.14
7283 04:00 Vancouver W. - Kansas City
[+27]
2.60 3.55 2.45 1.50 1.26 1.45
petak 19.10.18
7284 03:00 Salt Lake - New England
[+27]
1.75 4.00 3.95 1.22 1.21 1.99
Max upl.:250.00 www.mlssoccer.com
BRAZIL - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7293 00:15 Coritiba - CSA
[+15]
1.80 3.10 4.40 1.14 1.28 1.82
7294 02:30 Pelotas - Atletico GO
[+15]
2.15 2.95 3.30 1.24 1.30 1.56
subota 20.10.18
8033 00:30 CRB - Goias
[+15]
2.95 2.95 2.40 1.48 1.32 1.32
8034 01:30 Sao Bento - Criciuma
[+15]
2.20 2.85 3.40 1.24 1.34 1.55
8035 02:30 Ponte Preta - Figueirense
[+15]
1.75 3.20 4.70 1.13 1.28 1.90
8036 21:30 Avai - Oeste
[+15]
1.75 3.15 4.80 1.13 1.28 1.90
8037 21:30 Boa - Guarani C.
[+15]
2.75 2.80 2.65 1.39 1.35 1.36
8038 21:30 Vila Nova - Juventude
[+15]
1.75 3.15 4.60 1.13 1.27 1.87
nedjelja 21.10.18
8039 00:00 Fortaleza - Paysandu
[+15]
1.50 3.55 6.70 1.05 1.23 2.32
8040 02:00 Sampaio - Londrina
[+15]
2.30 2.85 3.20 1.27 1.34 1.51
Max upl.:100.00 www.cbf.com.br
JAPAN - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
8119 12:30 Kashiwa - Nagoya
[+26]
1.95 3.65 3.15 1.27 1.20 1.69
subota 20.10.18
8120 07:00 Sendai - Tosu
[+26]
2.30 3.15 2.90 1.33 1.28 1.51
8121 07:00 Shimizu - Hiroshima
[+26]
2.95 3.35 2.25 1.57 1.28 1.35
8122 08:00 G.Osaka - Yokohama
[+26]
2.60 3.55 2.40 1.50 1.25 1.43
8123 09:00 Shonan - Sapporo
[+26]
2.40 3.20 2.80 1.37 1.29 1.49
8124 09:00 Urawa - Kashima
[+26]
2.30 3.25 2.90 1.35 1.28 1.53
8125 12:00 FC Tokyo - C.Osaka
[+26]
2.20 3.10 3.25 1.29 1.31 1.59
8126 12:00 Kawasaki - Kobe
[+26]
1.50 4.00 5.90 1.09 1.20 2.38
nedjelja 21.10.18
8127 09:00 Nagasaki - Iwata
[+26]
2.45 3.15 2.70 1.38 1.28 1.45
Max upl.:200.00 www.jfl.or.jp
ARGENTINA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7794 00:00 Defensa J. - Talleres
[+25]
1.95 3.00 4.20 1.18 1.33 1.75
7802 00:00 Velez - Gimnasia LP
[+25]
1.85 3.00 4.40 1.14 1.30 1.78
7793 02:15 Colon - River Plate
[+25]
3.00 3.00 2.40 1.50 1.33 1.33
7796 18:15 Godoy Cruz - Aldosivi
[+25]
2.05 2.95 3.70 1.21 1.32 1.64
7798 20:30 Lanus - Patronato P.
[+25]
1.80 3.10 4.80 1.14 1.31 1.88
7792 22:45 Boca Juniors - Rosario
[+25]
1.85 3.25 4.20 1.18 1.28 1.83
nedjelja 21.10.18
7799 01:00 Newells - Tigre
[+25]
2.10 3.00 3.60 1.24 1.33 1.64
7795 18:15 Estudiantes - Atl.Tucuman
[+25]
2.35 2.90 3.25 1.30 1.36 1.53
7790 20:30 Argentinos Jrs. - Union SF
[+25]
2.95 2.80 2.60 1.44 1.38 1.35
7797 22:45 Independiente - Huracan
[+25]
1.90 3.05 4.40 1.17 1.33 1.80
ponedjeljak 22.10.18
7801 01:00 SM Tucuman - Racing C.
[+25]
4.30 3.10 1.90 1.80 1.32 1.18
Max upl.:500.00 www.afa.org.ar
AUSTRALIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
8153 10:50 Adelaide Utd. - Sydney
[+27]
3.10 3.35 2.25 1.61 1.30 1.35
subota 20.10.18
8154 10:50 Mel.Victory - Mel.City
[+27]
2.30 3.45 2.85 1.38 1.27 1.56
nedjelja 21.10.18
8155 06:00 Wellington - NC Jets
[+27]
3.20 3.50 2.10 1.67 1.27 1.31
8156 08:00 Brisbane - Central Coast
[+27]
1.90 3.55 3.65 1.24 1.25 1.80
8157 10:00 Perth - Western Sydney
[+28]
2.15 3.40 3.05 1.32 1.26 1.61
Max upl.:100.00 www.afl.com.au
AUSTRIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7625 17:00 Hartberg - Rapid W.
[+28]
4.00 3.65 1.85 1.91 1.26 1.23
7626 17:00 LASK - Altach
[+28]
1.45 4.20 6.70 1.08 1.19 2.58
7627 17:00 Salzburg - Innsbruck
[+28]
1.12 8.25 16.50 1.05 5.50
nedjelja 21.10.18
7628 14:30 Admira - Wolfsberger
[+28]
3.10 3.40 2.15 1.62 1.27 1.32
7629 14:30 Mattersburg - St.Polten
[+28]
1.95 3.55 3.50 1.26 1.25 1.76
7630 17:00 Austria W. - Sturm
[+28]
2.20 3.40 3.00 1.34 1.27 1.59
Max upl.:200.00 www.bundesliga.at
AUSTRIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7856 19:10 A.Lustenau - Austria W. II
[+28]
1.60 3.85 5.10 1.13 1.22 2.19
7857 19:10 Austria K. - Amstetten
[+27]
2.20 3.35 2.90 1.33 1.25 1.55
7858 19:10 BW Linz - Horn
[+27]
1.55 4.10 5.30 1.12 1.20 2.31
7859 19:10 Lafnitz - Ried
[+28]
3.60 3.40 1.90 1.75 1.24 1.22
7860 19:10 Neustadt - Liefering
[+27]
2.75 3.30 2.35 1.50 1.27 1.37
7861 19:10 Wattens - LASK Juniors
[+27]
1.40 4.50 6.20 1.07 1.14 2.61
subota 20.10.18
7862 14:30 Innsbruck II - Kapfenberg
[+27]
2.75 3.30 2.35 1.50 1.27 1.37
nedjelja 21.10.18
7863 10:30 FAC Wien - Vorwarts
[+27]
1.75 3.65 4.00 1.18 1.22 1.91
Max upl.:100.00 www.bundesliga.at
BELGIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7612 20:30 Club Brugge - Waasland
[+28]
1.20 6.50 11.50 1.01 1.09 4.15
subota 20.10.18
7613 18:00 Peruwelz - Standard
[+28]
5.40 4.10 1.60 2.33 1.23 1.15
7614 20:00 Antwerpen - Lokeren
[+28]
1.35 4.70 8.00 1.05 1.16 2.96
7615 20:00 Kortrijk - St.Truiden
[+28]
2.25 3.40 2.90 1.35 1.27 1.57
7616 20:30 Genk - Eupen
[+28]
1.17 7.25 12.00 1.01 1.07 4.52
nedjelja 21.10.18
7617 14:30 Anderlecht - Cercle Brugge
[+28]
1.40 4.90 7.00 1.09 1.17 2.88
7618 18:00 Oostende - Gent
[+28]
3.15 3.45 2.15 1.65 1.28 1.32
7619 20:00 Charleroi - Zulte Waregem
[+28]
1.90 3.60 3.65 1.24 1.25 1.81
Max upl.:500.00 www.sport.be/jupilerproleague
BELGIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7903 20:30 Westerlo - Oud Heverlee
[+27]
1.75 3.55 4.00 1.17 1.22 1.88
subota 20.10.18
7904 17:00 Roeselare - St.Gilloise
[+27]
2.45 3.10 2.80 1.37 1.31 1.47
7905 20:30 Tubize - Lommel
[+27]
2.45 3.20 2.55 1.39 1.25 1.42
nedjelja 21.10.18
7906 16:00 Mechelen - Wilrijk
[+27]
1.95 3.35 3.50 1.23 1.25 1.71
Max upl.:100.00 www.sport.be/jupilerproleague
BRAZIL - KUP (90 min),finale - uzvrat
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.10.18
7295 02:45 Corinthians - Cruzeiro (0-1)
[+28]
2.55 2.75 3.10 1.32 1.40 1.46
Max upl.:200.00 www.cbf.com.br
ČEŠKA R. - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7755 18:00 Bohemians 1905 - Plzen
[+27]
4.00 3.25 1.90 1.79 1.29 1.20
subota 20.10.18
7756 15:00 Olomouc - Zlin
[+27]
2.10 3.20 3.25 1.27 1.28 1.61
7757 17:00 Ostrava - Karvina
[+27]
1.65 3.65 4.80 1.14 1.23 2.07
7758 17:00 Pribram - Jablonec
[+27]
3.45 3.40 1.95 1.71 1.25 1.24
7759 17:00 Slovacko - Teplice
[+27]
2.30 3.15 3.00 1.33 1.30 1.54
nedjelja 21.10.18
7760 15:00 Dukla P. - Opava
[+27]
2.25 3.25 3.00 1.33 1.29 1.56
7761 17:00 Liberec - Slavia P.
[+27]
3.90 3.30 1.85 1.79 1.25 1.19
Max upl.:200.00 www.en.synotliga.cz
DANSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7391 18:30 Roskilde - Naestved
[+16]
2.50 3.35 2.50 1.43 1.25 1.43
četvrtak 18.10.18
7392 19:00 Hvidovre - Koge
[+18]
2.95 3.35 2.15 1.57 1.24 1.31
Max upl.:100.00 www.1-division.dk
DANSKA 1. (90.min.)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7648 19:00 Esbjerg - Hobro
[+28]
1.90 3.50 3.95 1.23 1.28 1.86
subota 20.10.18
7649 16:00 Nordsjaelland - Midtjylland
[+28]
3.10 3.65 2.10 1.68 1.25 1.33
nedjelja 21.10.18
7650 12:00 Vendsyssel - Horsens
[+28]
2.70 3.30 2.55 1.49 1.31 1.44
7651 14:00 Randers - Sonderjylland
[+28]
2.30 3.20 3.05 1.34 1.31 1.56
7652 16:00 Vejle - FC Kobenhavn
[+28]
6.20 4.20 1.50 2.50 1.21 1.11
7653 18:00 AGF - Aalborg
[+28]
2.30 3.25 3.00 1.35 1.30 1.56
Max upl.:500.00 www.superliga.dk
ENGLESKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7671 20:45 Sheffield Wed. - Middlesbrough
[+27]
3.45 3.20 2.15 1.66 1.32 1.29
subota 20.10.18
7672 13:00 Blackburn - Leeds
[+27]
3.30 3.25 2.20 1.64 1.32 1.31
7673 16:00 Aston Villa - Swansea
[+27]
2.00 3.25 3.85 1.24 1.32 1.76
7674 16:00 Brentford - Bristol C.
[+27]
1.75 3.75 4.40 1.19 1.25 2.02
7675 16:00 Hull - Preston
[+25]
2.60 3.30 2.60 1.45 1.30 1.45
7676 16:00 Ipswich - QPR
[+27]
2.65 3.10 2.75 1.43 1.35 1.46
7677 16:00 Nott.Forest - Norwich
[+27]
2.25 3.25 3.20 1.33 1.32 1.61
7678 16:00 Reading - Millwall
[+25]
2.70 3.15 2.70 1.45 1.35 1.45
7679 16:00 Rotherham - Bolton
[+27]
2.15 3.20 3.50 1.29 1.33 1.67
7680 16:00 Stoke - Birmingham
[+27]
2.00 3.25 3.95 1.24 1.33 1.78
7681 16:00 Wigan - West Bromwich
[+27]
3.00 3.45 2.30 1.60 1.30 1.38
7682 18:30 Derby - Sheffield Utd.
[+27]
2.75 3.20 2.60 1.48 1.34 1.43
Max upl.:250.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7864 16:00 Blackpool - Wimbledon
[+27]
2.05 3.30 3.55 1.26 1.30 1.71
7865 16:00 Bradford - Rochdale
[+27]
2.80 3.25 2.40 1.50 1.29 1.38
7866 16:00 Bristol R. - Oxford
[+27]
2.30 3.20 3.00 1.34 1.30 1.55
7867 16:00 Charlton - Barnsley
[+27]
3.20 3.30 2.15 1.62 1.29 1.30
7868 16:00 Doncaster - Gillingham
[+27]
1.70 3.60 4.40 1.15 1.23 1.98
7869 16:00 Luton - Walsall
[+27]
1.70 3.80 4.70 1.17 1.25 2.10
7870 16:00 Peterborough - Accrington
[+27]
2.15 3.45 3.05 1.32 1.26 1.62
7871 16:00 Plymouth - Burton
[+27]
3.05 3.30 2.30 1.59 1.31 1.36
7872 16:00 Portsmouth - Fleetwood
[+27]
1.75 3.35 4.80 1.15 1.28 1.97
7873 16:00 Shrewsbury - Sunderland
[+25]
2.65 3.05 2.65 1.42 1.32 1.42
7874 16:00 Southend - Coventry
[+27]
2.00 3.40 3.65 1.26 1.29 1.76
7875 16:00 Wycombe - Scunthorpe
[+27]
2.20 3.45 3.15 1.34 1.30 1.65
Max upl.:200.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - 4. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7876 16:00 Bury - Notts County
[+27]
1.80 3.55 4.20 1.19 1.26 1.92
7877 16:00 Crawley T. - Newport
[+27]
2.75 3.20 2.45 1.48 1.30 1.39
7878 16:00 Forest Green - Cheltenham
[+27]
1.70 3.65 4.50 1.16 1.23 2.02
7879 16:00 Grimsby T. - Exeter
[+27]
3.35 3.30 2.10 1.66 1.29 1.28
7880 16:00 Lincoln - Cambridge
[+27]
1.55 4.00 5.90 1.12 1.23 2.38
7881 16:00 Macclesfield - Carlisle
[+27]
3.00 3.35 2.25 1.58 1.29 1.35
7882 16:00 MK Dons - Northampton
[+27]
1.75 3.60 4.30 1.18 1.24 1.96
7883 16:00 Morecambe - Colchester
[+27]
3.40 3.35 2.05 1.69 1.28 1.27
7884 16:00 Oldham - Port Vale
[+27]
1.90 3.30 3.90 1.21 1.28 1.79
7885 16:00 Stevenage - Crewe
[+27]
2.00 3.30 3.50 1.25 1.27 1.70
7886 16:00 Swindon - Mansfield
[+27]
2.95 3.20 2.25 1.53 1.28 1.32
7887 16:00 Yeovil - Tranmere
[+27]
2.50 3.30 2.65 1.42 1.29 1.47
Max upl.:200.00 www.football-league.co.uk
ENGLESKA - EFL TROPHY (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7285 20:45 Bury - Leicester 21
[+27]
1.80 3.45 3.75 1.18 1.22 1.80
7286 20:45 Port Vale - Middlesbrough 21
[+27]
2.00 3.35 3.30 1.25 1.25 1.66
Max upl.:100.00 www.efl.com
FINSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
nedjelja 21.10.18
7722 13:30 Helsinki - SJK
[+27]
1.35 4.50 8.50 1.04 1.16 2.94
7723 13:30 Ilves - Lahti
[+27]
1.60 3.65 5.10 1.11 1.22 2.13
7724 13:30 Inter Turku - Honka
[+27]
5.00 3.70 1.65 2.13 1.24 1.14
7725 13:30 KuPS - TPS
[+27]
1.50 4.30 5.80 1.11 1.19 2.47
7726 13:30 PS Kemi - Mariehamn
[+27]
5.70 3.90 1.55 2.32 1.22 1.11
7727 13:30 VPS - RoPS
[+27]
3.50 3.10 2.10 1.64 1.31 1.25
Max upl.:500.00 www.veikkausliiga.com
FRANCUSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7712 20:00 Ajaccio - Le Havre
[+25]
2.70 2.90 2.70 1.40 1.35 1.40
7713 20:00 Auxerre - Beziers
[+27]
2.05 3.10 3.70 1.23 1.32 1.69
7714 20:00 Clermont - Red Star
[+27]
1.95 3.10 4.00 1.20 1.31 1.75
7715 20:00 Metz - Niort
[+27]
1.50 3.80 6.90 1.08 1.23 2.45
7716 20:00 Nancy - Grenoble
[+27]
2.60 2.85 2.75 1.36 1.34 1.40
7717 20:00 Orleans - Valenciennes
[+27]
2.15 3.15 3.20 1.28 1.29 1.59
7718 20:00 Paris FC - Chateauroux
[+27]
1.80 3.35 4.40 1.17 1.28 1.90
7719 20:00 Troyes - Sochaux
[+27]
2.00 3.00 3.75 1.20 1.30 1.67
subota 20.10.18
7720 15:00 Brest - Lorient
[+27]
2.35 3.05 2.90 1.33 1.30 1.49
Max upl.:250.00 www.ligue1.com/ligue2
FRANCUSKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.10.18
7356 20:45 Avranches - Laval 2.75 2.85 2.60 1.40 1.34 1.36
petak 19.10.18
8328 20:00 Chambly - Duchere 2.55 2.85 2.80 1.35 1.33 1.41
8329 20:00 Dunkerque - Drancy 2.05 3.00 3.50 1.22 1.29 1.62
8330 20:00 Entente SSG - Concarneau 2.65 3.00 2.65 1.41 1.32 1.41
8331 20:00 Le Mans - Bourg P. 1.90 3.20 3.80 1.19 1.27 1.74
8332 20:00 Marignane - Cholet 2.40 2.95 2.90 1.32 1.31 1.46
8333 20:00 Pau - Boulogne 2.85 2.95 2.40 1.45 1.30 1.32
8334 20:00 Tours - Rodez 2.30 2.85 3.15 1.27 1.33 1.50
8335 20:00 Villefranche - Quevilly 2.65 3.00 2.65 1.41 1.33 1.41
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.fff.fr/championnats
GRČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7640 15:00 Panathinaikos - Panionios
[+27]
1.70 3.35 4.80 1.13 1.26 1.97
7641 17:15 Giannina - Panetolikos
[+27]
1.90 3.15 4.10 1.19 1.30 1.78
7642 18:00 Ap.Smirnis - AEK
[+27]
8.50 4.40 1.35 2.90 1.16 1.03
7643 19:30 Larisa - Lamia
[+27]
2.05 3.00 3.85 1.22 1.34 1.69
nedjelja 21.10.18
7644 17:15 Levadeiakos - Xanthi
[+27]
2.35 2.85 3.10 1.29 1.34 1.48
7645 18:00 Aris - PAOK
[+27]
3.65 3.20 1.95 1.71 1.27 1.21
7646 19:30 OFI - Olympiakos
[+27]
7.75 4.20 1.35 2.72 1.15 1.02
Max upl.:200.00
HOLANDIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7603 18:30 Excelsior - Vitesse
[+28]
3.75 3.70 1.85 1.86 1.24 1.23
7604 18:30 PSV - Emmen
[+28]
1.10 9.50 19.00 1.04 6.33
7605 20:45 Heerenveen - Ajax
[+28]
9.25 5.80 1.25 3.56 1.10 1.03
7606 20:45 Utrecht - Alkmaar
[+28]
2.45 3.55 2.60 1.45 1.26 1.50
nedjelja 21.10.18
7607 12:15 Breda - Willem II
[+28]
2.70 3.45 2.50 1.51 1.30 1.45
7608 14:30 Feyenoord - Zwolle
[+28]
1.25 6.10 9.50 1.04 1.10 3.71
7609 14:30 Heracles - Groningen
[+28]
1.80 3.85 3.85 1.23 1.23 1.92
7610 14:30 Venlo - Den Haag
[+28]
2.35 3.35 2.85 1.38 1.29 1.54
7611 16:45 Fortuna S. - De Graafschap
[+28]
1.80 3.80 3.85 1.22 1.23 1.91
Max upl.:500.00 www.eredivisie.nl
HOLANDIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7846 20:00 Almere - G.A.Eagles
[+27]
2.15 3.50 2.85 1.33 1.23 1.57
7847 20:00 Cambuur - Helmond
[+27]
1.65 4.00 4.40 1.17 1.20 2.10
7848 20:00 Dordrecht - Jong AZ
[+27]
2.05 3.65 3.10 1.31 1.23 1.68
7849 20:00 Eindhoven - Volendam
[+27]
2.05 3.55 3.20 1.30 1.25 1.68
7850 20:00 Jong Ajax - Waalwijk
[+27]
1.40 4.70 6.40 1.08 1.15 2.71
7851 20:00 Maastricht - Jong PSV
[+27]
2.15 3.55 2.95 1.34 1.24 1.61
7852 20:00 Roda - Sparta R.
[+27]
2.95 3.45 2.20 1.59 1.26 1.34
7853 20:00 Telstar - Nijmegen
[+27]
3.30 3.55 2.00 1.71 1.25 1.28
7854 20:00 Top Oss - Den Bosch
[+27]
2.05 3.55 3.25 1.30 1.26 1.70
Max upl.:200.00 www.jupilerleague.nl
ITALIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7692 21:00 Spezia - Pescara
[+26]
2.20 3.00 3.40 1.27 1.34 1.59
subota 20.10.18
7693 15:00 Ascoli - Carpi
[+26]
2.30 2.90 3.40 1.28 1.37 1.57
7694 15:00 Cittadella - Brescia
[+26]
2.15 3.05 3.30 1.26 1.30 1.59
7695 15:00 Cosenza - Foggia
[+24]
2.70 3.15 2.70 1.45 1.35 1.45
7696 18:00 Crotone - Padova
[+26]
1.75 3.30 4.40 1.14 1.25 1.89
nedjelja 21.10.18
7697 15:00 Salernitana - Perugia
[+26]
2.10 3.05 3.60 1.24 1.33 1.65
7698 15:00 Venezia - Verona
[+26]
2.60 2.95 2.80 1.38 1.35 1.44
7699 21:00 Lecce - Palermo
[+26]
2.55 2.95 2.85 1.37 1.35 1.45
Max upl.:250.00 www.legab.it
ITALIJA - 3. LIGA (Grupa C) (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7350 18:30 Catanzaro - Juve Stabia
[+13]
2.30 2.95 3.00 1.29 1.30 1.49
7348 20:30 Bisceglie - Sicula
[+13]
2.50 2.90 2.70 1.34 1.30 1.40
7349 20:30 Catania - Trapani
[+13]
2.10 3.00 3.25 1.24 1.28 1.56
7351 20:30 Cavese - Matera
[+13]
2.35 2.90 3.00 1.30 1.32 1.47
7352 20:30 Monopoli - Paganese
[+13]
1.55 3.55 5.60 1.08 1.21 2.17
srijeda 17.10.18
7353 20:30 Potenza - Reggina
[+13]
2.15 3.00 3.25 1.25 1.29 1.56
četvrtak 18.10.18
7354 18:30 Siracusa - Rende
[+13]
2.30 3.00 2.90 1.30 1.28 1.47
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.legaseriea.it
JAPAN - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7323 12:00 Yamaguchi - Machida Z.
[+13]
2.70 3.35 2.35 1.50 1.26 1.38
petak 19.10.18
8128 12:00 Kanazawa - Ehime
[+13]
1.95 3.25 3.80 1.22 1.29 1.75
subota 20.10.18
8129 08:00 Kyoto - Niigata
[+13]
2.75 3.05 2.45 1.45 1.30 1.36
nedjelja 21.10.18
8130 06:00 Yamagata - Fukuoka
[+13]
3.30 3.15 2.10 1.61 1.28 1.26
8131 07:00 FC Yokohama - Omiya
[+13]
2.50 3.15 2.75 1.39 1.31 1.47
8132 07:00 Kamatamare - Yamaguchi
[+13]
3.55 3.55 1.95 1.77 1.26 1.26
8133 07:00 Matsumoto - Gifu
[+13]
1.65 3.70 4.60 1.14 1.21 2.05
8134 07:00 Mito - Kumamoto
[+13]
2.00 3.20 3.50 1.23 1.27 1.67
8135 07:00 Tochigi - Kofu
[+13]
3.30 2.90 2.35 1.54 1.37 1.30
8136 07:00 Tokyo V. - Tokushima
[+13]
2.75 3.15 2.50 1.47 1.31 1.39
8137 08:00 JEF United - Oita Trinita
[+13]
3.35 3.45 1.95 1.70 1.23 1.25
8138 09:00 Okayama - Machida Z.
[+13]
2.80 3.00 2.55 1.45 1.33 1.38
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.jfl.or.jp
JUŽNA KOREJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
8147 07:00 Daegu - Jeonnam
[+27]
2.00 3.35 3.30 1.25 1.25 1.66
8148 07:00 Gyeongnam - Sangju
[+27]
1.90 3.50 3.45 1.23 1.23 1.74
8149 07:00 Jeju Utd. - Seoul
[+27]
1.85 3.25 4.00 1.18 1.26 1.79
8150 07:00 Jeonbuk - Incheon
[+27]
1.45 4.20 5.50 1.08 1.15 2.38
8151 07:00 Suwon - Pohang
[+27]
2.35 3.15 2.95 1.35 1.31 1.52
8152 07:00 Ulsan - Gangwon
[+27]
2.25 3.35 2.85 1.35 1.26 1.54
Max upl.:100.00
JUŽNA KOREJA - FA KUP (90 min), 1/4 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7324 12:30 Suwon - Jeju Utd.
[+27]
2.05 3.15 3.40 1.24 1.28 1.64
Max upl.:100.00
KOLUMBIJA - 1. LIGA (90 min), Clausura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7297 23:00 Huila - Bucaramanga
[+21]
1.90 3.15 3.90 1.19 1.28 1.74
četvrtak 18.10.18
7298 01:00 Equidad - Tolima
[+21]
2.10 3.00 3.40 1.24 1.30 1.59
7299 01:00 Junior - Patriotas
[+21]
1.45 3.90 6.60 1.06 1.19 2.45
7300 03:00 Chico - Jaguares C.
[+21]
2.10 2.95 3.50 1.23 1.31 1.60
7301 03:00 Ind.Medellin - Ali.Petrolera
[+21]
1.50 3.80 5.80 1.08 1.19 2.30
7302 03:00 Once Caldas - Santa Fe
[+21]
1.95 3.05 3.80 1.19 1.29 1.69
7303 23:00 Envigado - Pasto
[+21]
1.95 2.90 3.75 1.17 1.28 1.64
petak 19.10.18
7304 01:00 Dep.Cali - America C.
[+21]
2.20 2.90 3.35 1.25 1.33 1.55
7305 03:00 Aguilas - Nac.Medellin
[+21]
2.75 3.00 2.45 1.43 1.30 1.35
7306 03:00 Millonarios - Leones FC
[+21]
1.55 3.50 5.70 1.07 1.22 2.17
Max upl.:100.00 www.dimayor.com.co
KOSTARIKA - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7312 22:00 Perez Zeledon - UCR
[+27]
1.60 3.75 4.70 1.12 1.19 2.09
7308 23:00 Carmelita - San Carlos
[+27]
2.30 3.30 2.75 1.36 1.25 1.50
7311 23:05 Limon - Grecia
[+27]
2.30 3.15 2.85 1.33 1.27 1.50
četvrtak 18.10.18
7309 04:00 Cartagines - Herediano
[+27]
3.15 3.20 2.10 1.59 1.26 1.27
7307 04:05 Alajuelense - De Guapiles
[+27]
1.60 3.60 5.00 1.11 1.21 2.09
petak 19.10.18
7310 04:05 Guadalupe - Dep.Saprissa
[+27]
4.20 3.70 1.65 1.97 1.18 1.14
Max upl.:100.00
MEĐUNARODNE PRIJATELJSKE I19 (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7443 17:00 Češka R. 19 - Portugal 19 2.60 3.25 2.25 1.44 1.21 1.33
Max upl.:100.00 Min parova: 3 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!
MEĐUNARODNE PRIJATELJSKE I20 (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7440 16:00 Njemačka 20 - Švicarska 20
[+16]
1.40 4.10 6.50 1.04 1.15 2.51
7441 18:00 Italija 20 - Portugal 20
[+16]
2.35 3.25 2.65 1.36 1.25 1.46
7442 19:00 Holandija 20 - Poljska 20
[+16]
1.60 3.70 4.50 1.12 1.18 2.03
Max upl.:100.00 Min parova: 3 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!
MEĐUNARODNE PRIJATELJSKE I23 (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7439 18:00 Kuvajt 23 - S.Arabija 23 4.70 3.70 1.55 2.07 1.17 1.09
Max upl.:200.00 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!
MEKSIKO - 1. LIGA (90 min), Apertura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7813 04:00 Atlas - Veracruz
[+24]
2.05 3.20 3.30 1.25 1.26 1.62
nedjelja 21.10.18
7814 00:00 Queretaro - Cruz Azul
[+24]
3.00 3.30 2.25 1.57 1.29 1.34
7815 02:00 Club America - Tijuana
[+24]
1.60 3.65 4.90 1.11 1.21 2.09
7816 02:00 Pachuca - Santos Laguna
[+24]
2.20 3.25 3.15 1.31 1.30 1.60
7817 04:00 Necaxa - Leon
[+24]
2.40 3.20 2.70 1.37 1.27 1.46
7821 04:06 Monterrey - Toluca
[+24]
1.70 3.65 4.50 1.16 1.23 2.02
7818 19:00 Lobos - Guad.Chivas
[+24]
2.45 3.20 2.75 1.39 1.30 1.48
7819 23:00 UNAM - Tigres
[+24]
2.55 3.30 2.50 1.44 1.26 1.42
ponedjeljak 22.10.18
7820 01:00 Monarcas - Puebla
[+24]
2.10 3.25 3.10 1.28 1.25 1.59
Max upl.:500.00 www.ligamx.net
NJEMAČKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7683 18:30 Dynamo D. - Aue
[+27]
1.90 3.40 4.10 1.22 1.30 1.86
7684 18:30 Sandhausen - Ingolstadt
[+27]
2.40 3.10 3.10 1.35 1.35 1.55
subota 20.10.18
7685 13:00 Bielefeld - Greuther Furth
[+27]
2.05 3.35 3.50 1.27 1.29 1.71
7686 13:00 Heidenheim - Magdeburg
[+27]
2.20 3.20 3.40 1.30 1.34 1.65
7687 13:00 Kiel - Koln
[+27]
3.50 3.60 1.95 1.77 1.25 1.26
nedjelja 21.10.18
7688 13:30 Hamburger - Bochum
[+27]
1.90 3.45 3.85 1.23 1.27 1.82
7689 13:30 Paderborn - Un.Berlin
[+27]
2.25 3.35 3.00 1.35 1.29 1.58
7690 13:30 Regensburg - Darmstadt
[+27]
2.00 3.40 3.45 1.26 1.27 1.71
Max upl.:250.00 www.bundesliga.de
NJEMAČKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7287 19:00 Halleschen - Hansa
[+24]
2.15 3.15 3.20 1.28 1.29 1.59
petak 19.10.18
7888 19:00 CZ Jena - Aalen
[+24]
2.25 3.20 2.95 1.32 1.28 1.53
subota 20.10.18
7889 14:00 For.Koln - Cottbus
[+24]
2.15 3.20 3.10 1.29 1.27 1.57
7890 14:00 Halleschen - Unterhaching
[+24]
2.15 3.20 3.15 1.29 1.28 1.59
7891 14:00 Kaiserslautern - Uerdingen
[+24]
2.35 3.25 2.85 1.36 1.29 1.52
7892 14:00 Lotte - Osnabruck
[+24]
2.90 3.10 2.30 1.50 1.28 1.32
7893 14:00 Munchen 1860 - Braunschweig
[+24]
2.00 3.25 3.60 1.24 1.29 1.71
7894 14:00 Sonnenhof - SV Meppen
[+24]
2.45 3.15 2.80 1.38 1.31 1.48
nedjelja 21.10.18
7895 13:00 Zwickau - Hansa
[+22]
2.60 3.05 2.60 1.40 1.30 1.40
7896 14:00 Karlsruher - Wehen
[+24]
2.15 3.15 3.20 1.28 1.29 1.59
7897 14:00 Munster - Wurzburger K.
[+24]
2.55 3.10 2.70 1.40 1.31 1.44
Max upl.:200.00 www.3-liga.com
PARAGVAJ - 1. LIGA (90 min), Clausura
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7448 00:30 Cerro P. - Libertad
[+27]
1.85 3.20 3.85 1.17 1.25 1.75
Max upl.:100.00 Min parova: 3
POLJSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7763 18:00 Piast - Lechia G.
[+27]
2.30 3.30 3.05 1.36 1.31 1.59
7764 20:30 Jagiellonia - Pogon
[+27]
2.25 3.20 3.05 1.32 1.29 1.56
subota 20.10.18
7765 15:30 Zaglebie S. - Miedz Legnica
[+25]
2.60 3.25 2.60 1.44 1.30 1.44
7767 18:00 Slask - Arka G.
[+27]
1.90 3.50 3.75 1.23 1.26 1.81
7768 20:30 Lech P. - Korona
[+27]
1.80 3.50 4.30 1.19 1.27 1.93
nedjelja 21.10.18
7769 15:30 Zaglebie L. - Wisla P.
[+27]
2.10 3.35 3.30 1.29 1.28 1.66
7770 18:00 Legia - Wisla K.
[+27]
1.70 3.60 4.60 1.15 1.24 2.02
Max upl.:100.00 www.ekstraklasa.org
POLJSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
8031 18:00 Garbarnia - Nieciecza
[+10]
3.45 3.15 2.05 1.65 1.29 1.24
8025 20:45 Stal Mielec - Katowice
[+10]
2.35 3.00 2.90 1.32 1.30 1.47
subota 20.10.18
8026 15:00 LKS Lodz - Jastrzebie
[+10]
2.05 3.15 3.40 1.24 1.28 1.64
8030 15:30 Stomil Olsztyn - Pus.Niepolomice
[+10]
2.45 3.00 2.75 1.35 1.30 1.43
8027 16:00 Bytow - Odra O.
[+10]
2.35 3.20 2.80 1.35 1.28 1.49
8028 17:45 GKS Tychy - Rakow
[+10]
2.80 3.10 2.40 1.47 1.29 1.35
8029 18:00 Podbeskidzie - Chojnice
[+10]
2.35 3.05 2.90 1.33 1.30 1.49
8024 19:10 Sandecja - Wigry S.
[+10]
1.95 3.20 3.60 1.21 1.26 1.69
nedjelja 21.10.18
8032 14:00 Warta - Chrobry
[+10]
2.90 2.95 2.45 1.46 1.33 1.34
Max upl.:100.00 Min parova: 3 www.ekstraklasa.org
PRIPREMNE UTAKMICE
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7444 17:30 Posavac - Cibalia 11.20 7.50 1.10 4.49
7445 19:00 Kapellen - M'gladbach II 15.00 9.00 1.10 5.63 1.02
7446 19:00 Burghausen - Kirchanshoring 1.33 5.00 5.90 1.05 1.09 2.71
7447 19:30 Koln II - Hurth 1.65 4.00 3.70 1.17 1.14 1.92
Max upl.:100.00 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice!
RUMUNIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7777 17:00 Voluntari - Con.Chiajna
[+24]
2.60 3.10 2.65 1.41 1.31 1.43
7778 20:00 Cluj - CSMS Iasi
[+24]
1.40 3.95 7.25 1.03 1.17 2.56
subota 20.10.18
7779 15:00 Hermannstadt - Astra Giurgiu
[+24]
3.15 3.10 2.25 1.56 1.31 1.30
7780 20:00 Viitorul Con. - Sepsi
[+24]
1.85 3.25 4.20 1.18 1.28 1.83
nedjelja 21.10.18
7781 17:00 Gaz Metan - Botosani
[+24]
2.20 3.15 3.10 1.30 1.29 1.56
7782 20:00 CS U.Craiova - FCSB
[+24]
2.90 3.05 2.35 1.49 1.30 1.33
Max upl.:100.00
RUSIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7747 17:00 Anzhi - CSKA M.
[+28]
7.25 3.95 1.45 2.56 1.21 1.06
7748 19:30 Lokomotiv M. - Rostov
[+28]
2.25 2.90 3.40 1.27 1.35 1.57
subota 20.10.18
7749 10:30 Orenburg - Yenisey
[+28]
2.00 3.05 3.95 1.21 1.33 1.72
7750 13:00 Ural - Krylya S.
[+28]
2.10 2.95 3.80 1.23 1.35 1.66
7751 15:30 FC UFA - Rubin
[+28]
3.05 2.80 2.55 1.46 1.39 1.33
nedjelja 21.10.18
7752 13:00 Dinamo M. - Zenit
[+28]
4.10 3.05 1.95 1.75 1.32 1.19
7753 15:30 Spartak M. - Ars.Tula
[+28]
1.55 3.80 6.00 1.10 1.23 2.33
7754 18:00 Krasnodar - Ahmat
[+28]
1.65 3.65 5.00 1.14 1.24 2.11
Max upl.:200.00 www.eng.rfpl.org
SLOVAČKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7771 13:45 Trnava - FK Senica
[+28]
1.20 5.70 10.20 1.07 3.66
7772 17:00 Dunajska S. - Podbrezova
[+28]
1.30 4.80 8.00 1.02 1.12 3.00
7773 17:00 Sered - Ružomberok
[+28]
3.05 3.40 2.10 1.61 1.24 1.30
7774 17:00 Slovan B. - Z.Moravce
[+28]
1.15 6.50 12.00 1.05 4.22
7775 17:00 Trencin - Nitra
[+28]
1.40 4.40 6.10 1.06 1.14 2.56
7776 17:00 Žilina - Michalovce
[+28]
1.25 5.20 8.50 1.01 1.09 3.23
Max upl.:100.00 www.fortunaliga.sk
SLOVAČKA - KUP (90 min), 1/16 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7280 18:00 Pohronie - Sered
[+27]
3.50 3.60 1.85 1.77 1.21 1.22
Max upl.:100.00
SLOVENIJA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7983 14:00 Mura - Rudar V.
[+26]
1.85 3.40 3.75 1.20 1.24 1.78
7984 16:00 Gorica - Maribor
[+26]
4.40 3.50 1.70 1.95 1.23 1.14
7985 18:00 Aluminij - Domžale
[+26]
3.40 3.35 1.90 1.69 1.22 1.21
nedjelja 21.10.18
7986 14:45 Celje - Krsko
[+26]
1.65 3.45 4.80 1.12 1.23 2.01
7987 17:00 Olimpija - Triglav
[+26]
1.15 6.40 12.00 1.05 4.17
Max upl.:100.00 Min parova: 3
SLOVENIJA - KUP (90 min), 1/4 finala - prva utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
7292 20:00 Koper - Olimpija
[+25]
6.40 4.60 1.35 2.68 1.11 1.04
Max upl.:100.00
ŠKOTSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7916 16:00 Alloa - Partick
[+26]
2.80 3.50 2.25 1.56 1.25 1.37
7917 16:00 Dundee Utd. - Inverness
[+26]
2.10 3.25 3.20 1.28 1.27 1.61
7918 16:00 Dunfermline - Queen of South
[+26]
1.90 3.45 3.55 1.23 1.24 1.75
7919 16:00 Morton - Falkirk
[+26]
1.73 3.60 4.10 1.17 1.22 1.92
7920 16:00 Ross County - Ayr Utd.
[+26]
1.80 3.45 4.00 1.18 1.24 1.85
Max upl.:250.00 www.spfl.co.uk
ŠKOTSKA - 3. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7921 16:00 Arbroath - Dumbarton
[+27]
1.67 3.65 4.00 1.15 1.18 1.91
7922 16:00 East Fife - Brechin
[+27]
2.30 3.50 2.65 1.39 1.23 1.51
7923 16:00 Montrose - Airdrie
[+25]
2.45 3.60 2.45 1.46 1.23 1.46
7924 16:00 Raith - Stranraer
[+27]
1.50 4.10 4.70 1.10 1.14 2.19
7925 16:00 Stenhousemuir - Forfar
[+27]
2.25 3.70 2.60 1.40 1.21 1.53
Max upl.:200.00 Min parova: 3 www.spfl.co.uk
ŠPANIJA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7701 21:00 Elche - Malaga
[+27]
3.00 2.85 2.45 1.46 1.35 1.32
subota 20.10.18
7702 16:00 Oviedo - Osasuna
[+27]
2.25 2.85 3.30 1.26 1.34 1.53
7703 18:00 Alcorcon - Granada
[+27]
2.30 2.85 3.25 1.27 1.35 1.52
7704 18:00 Las Palmas - Numancia
[+27]
1.85 3.10 4.50 1.16 1.31 1.84
7705 20:00 Cordoba - Deportivo
[+27]
3.35 3.10 2.10 1.61 1.29 1.25
nedjelja 21.10.18
7706 12:00 Mallorca - Extremadura
[+27]
1.80 3.20 4.40 1.15 1.28 1.85
7707 16:00 Lugo - Gimnastic
[+27]
1.90 3.10 4.30 1.18 1.32 1.80
7708 18:00 Albacete - Almeria
[+27]
2.05 3.00 3.65 1.22 1.31 1.65
7709 18:00 Reus - Majadahonda
[+27]
2.15 2.85 3.50 1.23 1.33 1.57
7710 20:00 Zaragoza - Tenerife
[+27]
2.35 3.05 3.05 1.33 1.33 1.52
7711 20:30 Cadiz - Gijon
[+27]
2.35 2.85 3.25 1.29 1.36 1.52
Max upl.:250.00 www.laliga.es/en
ŠPANIJA - KUP (90 min), 1/32 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7210 20:00 Elche - Cordoba
[+27]
2.00 3.15 3.80 1.22 1.31 1.72
srijeda 17.10.18
7211 17:00 Ebro - Lleida
[+27]
3.00 2.90 2.45 1.47 1.35 1.33
7213 20:00 Lugo - Alcorcon
[+27]
2.55 2.95 2.90 1.37 1.36 1.46
7215 20:15 Mutilvera - Villanovense
[+27]
3.05 3.10 2.40 1.54 1.34 1.35
7216 20:30 Santander - UD Logrones
[+27]
1.60 3.45 6.00 1.09 1.26 2.19
7217 20:30 St.Andreu - Calahorra
[+27]
3.05 2.95 2.40 1.50 1.34 1.32
7212 20:45 Lorca - Leonesa
[+27]
4.10 3.30 1.80 1.83 1.25 1.16
7214 20:45 Melilla - Ontinyent
[+27]
1.70 3.40 5.00 1.13 1.27 2.02
7218 21:00 Zaragoza - Cadiz
[+27]
2.15 2.95 3.60 1.24 1.35 1.62
četvrtak 18.10.18
7219 20:00 Majadahonda - Gijon
[+27]
3.05 2.95 2.40 1.50 1.34 1.32
7220 21:00 Almeria - Reus
[+27]
1.85 3.05 4.70 1.15 1.33 1.85
Max upl.:500.00 www.laliga.es/en
ŠVEDSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7655 13:00 Malmo - Hammarby
[+27]
1.70 3.90 4.40 1.18 1.23 2.07
7656 16:00 Dalkurd - Orebro
[+27]
3.10 3.25 2.25 1.59 1.30 1.33
nedjelja 21.10.18
7657 15:00 Djurgarden - AIK
[+27]
4.00 3.20 1.95 1.78 1.31 1.21
7658 15:00 Hacken - Ostersund
[+27]
1.75 3.70 4.20 1.19 1.24 1.97
7659 17:30 Elfsborg - Sundsvall
[+27]
2.35 3.30 2.85 1.37 1.29 1.53
7660 17:30 Kalmar - Norrkoping
[+27]
4.30 3.50 1.80 1.93 1.27 1.19
7661 17:30 Trelleborg - Sirius
[+27]
2.95 3.30 2.30 1.56 1.29 1.36
Max upl.:500.00 www.allsvenskan.se
ŠVEDSKA - 2. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7932 19:00 Norrby - Orgryte
[+25]
2.40 3.30 2.65 1.39 1.26 1.47
subota 20.10.18
7933 16:00 Degerfors - Osters
[+25]
2.25 3.30 2.80 1.34 1.25 1.51
7934 16:00 GAIS - Landskrona
[+25]
1.75 3.45 4.20 1.16 1.24 1.89
nedjelja 21.10.18
7935 15:00 AFC Eskilstuna - Falkenberg
[+25]
2.25 3.10 2.95 1.30 1.28 1.51
7936 17:30 Brage - Jonkopings
[+25]
1.80 3.60 3.75 1.20 1.22 1.84
Max upl.:200.00 www.superettan.se
ŠVICARSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
subota 20.10.18
7620 19:00 Luzern - Thun
[+28]
2.45 3.45 2.65 1.43 1.27 1.50
7621 19:00 Zurich - Y.Boys
[+28]
3.45 3.65 1.95 1.77 1.25 1.27
nedjelja 21.10.18
7622 16:00 Basel - Xamax
[+28]
1.35 4.90 7.25 1.06 1.14 2.92
7623 16:00 Lugano - St.Gallen
[+28]
1.90 3.50 3.70 1.23 1.26 1.80
7624 16:00 Sion - Grasshoppers
[+28]
1.85 3.60 3.85 1.22 1.25 1.86
Max upl.:500.00 www.sfl.ch
TURSKA - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
7631 19:00 Galatasaray - Bursa
[+27]
1.40 4.50 7.00 1.07 1.17 2.74
subota 20.10.18
7632 12:30 Kasimpasa - Akhisar
[+27]
1.75 3.75 4.20 1.19 1.24 1.98
7633 15:00 Basaksehir - Kayserispor
[+27]
1.45 4.20 6.80 1.08 1.20 2.60
7634 18:00 Sivaspor - Fenerbahce
[+27]
3.25 3.40 2.15 1.66 1.29 1.32
nedjelja 21.10.18
7635 12:30 Rizespor - Konyaspor
[+27]
2.70 3.25 2.50 1.47 1.30 1.41
7636 15:00 Alanyaspor - Antalya
[+27]
1.95 3.45 3.55 1.25 1.26 1.75
7637 15:00 Ankaragucu - Yeni Malatya
[+27]
2.40 3.15 2.90 1.36 1.31 1.51
7638 18:00 Goztepe - Besiktas
[+27]
3.45 3.35 2.05 1.70 1.29 1.27
Max upl.:200.00 www.tff.org
UEFA - EP DO 17 G. (kvalifikacije) (80 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7382 17:45 Kazahstan 17 - Bjelorusija 17 6.20 4.30 1.40 2.54 1.14 1.06
7383 17:45 Vels 17 - Portugal 17 17.00 9.00 1.05 5.88
Max upl.:100.00 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice! www.uefa.com.
UEFA - EP DO 19 G. (kvalifikacije) (90 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7376 15:30 Kosovo 19 - Slovenija 19
[+18]
4.60 3.40 1.60 1.96 1.24 1.13
7377 15:30 Mađarska 19 - Austrija 19
[+18]
2.75 3.20 2.35 1.48 1.27 1.35
7378 18:00 Andora 19 - Bjelorusija 19
[+18]
9.50 4.90 1.25 3.23 1.10
7379 18:00 Švicarska 19 - Španija 19
[+18]
5.00 3.85 1.55 2.18 1.18 1.11
Max upl.:100.00 Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice! www.uefa.com.
VELS - 1. LIGA (90 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7290 20:45 Connahs - Cefn Druids
[+15]
1.35 4.40 7.50 1.03 1.14 2.77
srijeda 17.10.18
7291 20:45 TNS - Llandudno
[+15]
1.13 7.00 13.50 1.04 4.61
Max upl.:100.00
Mali nogomet
FUTSAL - ITALIJA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7495 20:30 Latina - Sapone 5.00 6.00 1.35 2.73 1.06 1.10
Max upl.:200.00
FUTSAL - PORTUGAL (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7449 21:30 Sporting - Burinhosa 1.04 12.00 19.00 7.35
Max upl.:200.00
FUTSAL - ŠPANIJA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7450 21:00 Levante - Barcelona 5.60 5.10 1.35 2.67 1.09 1.07
srijeda 17.10.18
7451 20:00 Jaen - Movistar 2.75 3.80 2.05 1.60 1.17 1.33
Max upl.:200.00
Košarka
KOŠARKA - ARGENTINA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
8845 02:00 Cordoba - Olimpico
[+3]
1.15 17.00 5.70 1.08 4.27
8846 02:30 Estudiantes C. - La Union
[+3]
1.60 14.50 2.50 1.44 2.13
Max upl.:100.00
KOŠARKA - DANSKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8940 19:00 Stevnsgade - Randers
[+18]
19.00 28.00 1.01 11.32
7428 19:00 Naestved - Vaerlose
[+18]
1.01 28.00 19.00 11.32
Max upl.:100.00
KOŠARKA - EUROCUP (40 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8665 19:00 C.Zvezda - BC Andorra
[+25]
1.27 16.00 3.95 1.18 3.17
8666 19:00 Galatasaray - Brescia
[+25]
1.35 15.00 3.40 1.24 2.77
8667 19:30 Ulm - Monaco
[+24]
1.70 14.50 2.30 1.52 1.99
8668 20:30 Villeurbanne - T.Telekom
[+25]
1.25 16.00 4.20 1.16 3.33
srijeda 17.10.18
8669 18:00 Lietuvos - Frankfurt
[+25]
1.25 16.00 4.20 1.16 3.33
8670 18:45 Mornar - Malaga
[+21]
5.70 17.00 1.15 4.27 1.08
8671 19:00 Kazan - Torino
[+25]
1.10 18.00 7.20 1.04 5.14
8672 19:00 Kuban - Tofas
[+25]
1.10 18.00 7.20 1.04 5.14
8673 20:00 Prokom G. - Cedevita
[+25]
3.10 14.50 1.40 2.55 1.28
8674 20:30 Limoges - ALBA
[+25]
2.50 14.50 1.60 2.13 1.44
8675 20:30 Trento - Zenit
[+23]
2.15 14.00 1.80 1.86 1.59
8676 20:45 Valencia - Partizan
[+25]
1.07 20.00 8.20 1.02 5.82
Max upl.:200.00
KOŠARKA - EUROLIGA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8649 19:15 Darussafaka - Budućnost
[+25]
1.40 14.50 3.10 1.28 2.55
8650 20:05 Maccabi T.A. - CSKA M.
[+25]
3.25 15.00 1.37 2.67 1.26
8651 20:30 Bayern - Panathinaikos
[+25]
2.75 14.50 1.50 2.31 1.36
8652 21:00 Gran Canaria - Barcelona
[+25]
3.40 15.00 1.35 2.77 1.24
srijeda 17.10.18
8653 19:00 Anadolu Efes - Zalgiris
[+25]
1.50 14.50 2.75 1.36 2.31
8654 19:45 Fenerbahce - Khimky
[+25]
1.25 16.00 4.20 1.16 3.33
8655 20:45 Baskonia - Olympiakos
[+25]
1.55 14.50 2.60 1.40 2.20
8656 20:45 Milano - Real M.
[+25]
3.10 14.50 1.40 2.55 1.28
Max upl.:200.00 www.euroleague.net
KOŠARKA - FIBA LIGA PRVAKA (40 min), grupna faza
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8677 18:00 Banvit - Le Mans
[+22]
1.95 13.00 1.95 1.70 1.70
8678 18:30 Nymburk - AEK
[+24]
1.75 14.00 2.25 1.56 1.94
8679 18:30 PAOK - Bonn
[+24]
1.65 14.50 2.40 1.48 2.06
8680 20:00 Hapoel J. - Lietkabelis
[+25]
1.23 16.00 4.45 1.14 3.48
8681 20:30 Fuenlabrada - Antwerp G.
[+25]
1.30 15.00 3.70 1.20 2.97
8682 20:30 Murcia - Ventspils
[+25]
1.10 18.00 7.20 1.04 5.14
8683 20:30 Strasbourg - Bayreuth
[+25]
1.27 16.00 3.95 1.18 3.17
8684 20:30 V.Bologna - Oostende
[+25]
1.35 15.00 3.40 1.24 2.77
srijeda 17.10.18
8685 18:00 Anwil W. - Nizhny
[+24]
1.60 14.50 2.50 1.44 2.13
8686 18:00 Neptunas - Besiktas
[+24]
1.60 14.50 2.50 1.44 2.13
8687 18:30 Patras - Olimpija
[+25]
1.35 15.00 3.40 1.24 2.77
8688 20:00 Bamberg - Dijon
[+25]
1.35 15.00 3.40 1.24 2.77
8689 20:00 Fribourg - Opava
[+25]
1.50 14.50 2.75 1.36 2.31
8690 20:00 Ludwigsburg - Avellino
[+24]
1.70 14.50 2.30 1.52 1.99
8691 20:30 Nanterre - Tenerife
[+24]
1.75 14.00 2.25 1.56 1.94
8692 20:30 Venezia - Holon
[+25]
1.25 16.00 4.20 1.16 3.33
Max upl.:200.00
KOŠARKA - FINSKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8817 17:30 KTP - Ura Basket
[+5]
1.05 20.00 9.20 6.30
Max upl.:100.00
KOŠARKA - LATVIJA/ESTONIJA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8706 18:30 Riga - Liepaja
[+18]
1.01 28.00 19.00 11.32
srijeda 17.10.18
8707 18:00 Kalev/Cramo - Taltech 1.01 28.00 19.00 11.32
8708 18:00 Parnu - Tartu
[+3]
2.75 14.50 1.50 2.31 1.36
8709 18:30 Ogre - Jekabpils 1.01 28.00 19.00 11.32
Max upl.:100.00 Min parova: 5
KOŠARKA - NBA (48 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
8601 02:00 Boston - Philadelphia
[+25]
1.55 14.50 2.60 1.40 2.20
8602 04:30 Golden State - Oklahoma
[+25]
1.07 20.00 8.20 1.02 5.82
četvrtak 18.10.18
8603 01:00 Charlotte - Milwaukee
[+22]
2.15 14.00 1.80 1.86 1.59
8604 01:00 Detroit - Brooklyn
[+25]
1.55 14.50 2.60 1.40 2.20
8605 01:00 Indiana - Memphis
[+25]
1.40 14.50 3.10 1.28 2.55
8606 01:00 Orlando - Miami
[+24]
2.25 14.00 1.75 1.94 1.56
8607 01:30 New York - Atlanta
[+24]
1.67 14.50 2.35 1.50 2.02
8608 01:30 Toronto - Cleveland
[+3]
1.17 17.00 5.20 1.09 3.98
8609 02:00 Houston - New Orleans
[+25]
1.37 15.00 3.25 1.26 2.67
8610 02:30 San Antonio - Minnesota
[+24]
1.70 14.50 2.30 1.52 1.99
8611 04:00 Sacramento - Utah
[+25]
3.70 15.00 1.30 2.97 1.20
8612 04:30 LA Clippers - Denver
[+22]
2.00 13.00 1.90 1.73 1.66
8613 04:30 Phoenix - Dallas
[+3]
1.95 13.00 1.95 1.70 1.70
Max upl.:500.00 www.nba.com
KOŠARKA - POLJSKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8778 19:00 Z.Gora - GTK Gliwice
[+5]
1.20 16.00 4.70 1.12 3.63
Max upl.:200.00 www.plk.pl
KOŠARKA - ŠVEDSKA (40 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8825 18:04 Umea - Koping Stars
[+3]
1.35 15.00 3.40 1.24 2.77
8826 19:04 Boras - Norrkoping
[+3]
1.85 14.00 2.05 1.63 1.79
8827 19:04 Uppsala - Nassjo
[+3]
3.10 14.50 1.40 2.55 1.28
8828 19:04 Wetterbygden - Sodertalje
[+3]
8.20 20.00 1.07 5.82 1.02
Max upl.:100.00
Hokej
HOKEJ - ALPSKA LIGA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9046 19:30 Feldkirch - Cortina
[+9]
1.65 4.70 3.45 1.22 1.12 1.99
HOKEJ - BJELORUSIJA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9015 18:00 Bjelorusija 20 - Zhlobin
[+9]
2.35 3.90 2.40 1.47 1.19 1.49
9016 18:00 D.Maladzyechna - Gomel
[+9]
2.15 3.90 2.60 1.39 1.18 1.56
9017 18:00 Lida - Soligorsk
[+9]
4.55 4.50 1.50 2.26 1.13 1.13
Max upl.:100.00
HOKEJ - DANSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9013 19:00 Odense - Hvidovre
[+9]
2.20 4.30 2.35 1.46 1.14 1.52
9014 19:00 Sonderjylland - Herlev
[+9]
1.50 4.80 4.20 1.14 1.11 2.24
Max upl.:200.00
HOKEJ - FINSKA 1. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9009 17:30 Jukurit - Assat
[+9]
2.10 4.00 2.60 1.38 1.16 1.58
srijeda 17.10.18
9010 17:30 Hameenlinna - KalPa
[+9]
2.00 4.10 2.75 1.34 1.16 1.65
9011 17:30 KooKoo - Ilves
[+9]
2.45 4.20 2.15 1.55 1.15 1.42
9012 17:30 Lukko Rauma - Vaasa
[+9]
1.95 4.20 2.80 1.33 1.15 1.68
Max upl.:200.00
HOKEJ - FRANCUSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9029 20:00 Chamonix - Strasbourg
[+9]
1.90 4.50 2.75 1.34 1.12 1.71
9030 20:30 Angers - Nice
[+8]
1.75 4.60 3.10 1.27 1.12 1.85
9031 20:30 Anglet - Amiens
[+9]
2.35 4.40 2.15 1.53 1.12 1.44
9032 20:30 Lyon - Mulhouse
[+8]
1.40 5.20 4.90 1.10 1.09 2.52
Max upl.:100.00
HOKEJ - KHL (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8962 16:00 Ekaterinburg - Astana
[+9]
1.55 4.80 3.85 1.17 1.11 2.14
8963 16:00 Magnitogorsk - Salavat
[+9]
2.45 3.70 2.45 1.47 1.23 1.47
8964 16:00 Traktor - Novosibirsk
[+9]
1.90 3.90 3.15 1.28 1.19 1.74
8965 18:00 Riga - Khabarovsk
[+9]
2.00 3.90 2.90 1.32 1.18 1.66
8966 18:30 Bars Kazan - Jokerit
[+9]
2.20 4.00 2.50 1.42 1.17 1.54
8967 18:30 CSKA M. - RS Kunlun
[+9]
1.30 5.50 6.25 1.05 1.08 2.93
8968 18:30 Minsk - Dinamo M.
[+9]
2.50 3.90 2.25 1.52 1.18 1.43
8969 18:30 Slovan - Ad.Vladivostok
[+9]
1.85 4.10 3.10 1.27 1.16 1.77
8970 18:30 Vityaz - Cherepovec
[+9]
2.10 3.90 2.70 1.37 1.18 1.60
Max upl.:200.00
HOKEJ - LIGA PRVAKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8980 18:00 Grodno - Eisbaren
[+9]
2.60 4.40 2.00 1.63 1.13 1.38
8981 18:00 Jyvaskyla - Lugano
[+9]
1.85 4.30 2.95 1.29 1.14 1.75
8982 18:00 Tappara - Djurgarden
[+9]
2.45 4.20 2.15 1.55 1.15 1.42
8983 18:30 Malmo - Munchen
[+9]
1.80 4.50 3.00 1.29 1.13 1.80
8984 18:30 Skelleftea - IFK Helsinki
[+9]
2.05 4.30 2.55 1.39 1.14 1.60
8985 19:00 Storhamar - Trinec
[+9]
1.85 4.30 2.95 1.29 1.14 1.75
8986 19:30 Aalborg - Frolunda
[+8]
7.30 7.00 1.20 3.57 1.03 1.02
8987 19:30 Nurnberg - Rouen
[+9]
1.45 5.00 4.50 1.12 1.10 2.37
8988 19:30 V.Capitals - Zurich
[+9]
3.10 4.60 1.75 1.85 1.12 1.27
8989 19:45 Bolzano - GKS Tychy
[+8]
1.25 6.50 6.30 1.05 1.04 3.20
8990 19:45 Zug - Brno
[+9]
1.65 4.70 3.45 1.22 1.12 1.99
8991 20:30 Cardiff - Vaxjo
[+9]
4.90 5.20 1.40 2.52 1.09 1.10
srijeda 17.10.18
8992 17:00 Bystrica - Plzen
[+9]
3.10 4.60 1.75 1.85 1.12 1.27
8993 18:00 Hradec - Karpat
[+9]
3.00 4.50 1.80 1.80 1.13 1.29
8994 18:00 Yunost M. - TPS Turku
[+9]
3.30 4.60 1.70 1.92 1.12 1.24
8995 19:30 Salzburg - Bern
[+9]
3.00 4.20 1.85 1.75 1.14 1.28
Max upl.:200.00
HOKEJ - NHL (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
8941 01:00 New Jersey - Dallas
[+9]
2.20 4.00 2.50 1.42 1.17 1.54
8942 01:00 NY Rangers - Colorado
[+9]
2.55 4.00 2.15 1.56 1.17 1.40
8943 01:00 Philadelphia - Florida
[+9]
2.25 4.10 2.40 1.45 1.16 1.51
8944 01:00 Pittsburgh - Vancouver
[+9]
1.70 4.40 3.40 1.23 1.13 1.92
8945 01:30 Tampa Bay - Carolina
[+9]
1.90 4.20 2.90 1.31 1.15 1.72
8946 02:00 Minnesota - Arizona
[+9]
2.00 4.10 2.75 1.34 1.16 1.65
8947 02:00 Winnipeg - Edmonton
[+9]
1.80 4.20 3.15 1.26 1.15 1.80
8948 04:00 Vegas - Buffalo
[+9]
1.85 4.20 3.00 1.28 1.14 1.75
Max upl.:500.00
HOKEJ - SLOVAČKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8998 17:30 Kosice - Nove Zamky
[+9]
1.55 4.80 3.85 1.17 1.11 2.14
8999 18:00 Trencin - Slovačka 20
[+6]
1.03 13.00 14.50 6.85
9000 19:00 MAC Budapest - Poprad
[+9]
3.45 4.70 1.65 1.99 1.12 1.22
Max upl.:200.00
HOKEJ - ŠVEDSKA 1. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.10.18
9003 19:00 Frolunda - Lulea
[+9]
2.00 4.00 2.80 1.33 1.17 1.65
9004 19:00 Malmo - Brynas
[+9]
2.10 4.00 2.60 1.38 1.16 1.58
9005 19:00 Orebro - Farjestads
[+9]
2.40 3.90 2.35 1.49 1.19 1.47
9006 19:00 Skelleftea - Djurgarden
[+9]
2.15 4.00 2.55 1.40 1.17 1.56
9007 19:00 Timra - Rogle
[+9]
2.10 3.90 2.60 1.38 1.16 1.58
9008 19:00 Vaxjo - HV 71
[+9]
2.00 4.00 2.80 1.33 1.17 1.65
Max upl.:200.00
HOKEJ - ŠVEDSKA 2. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
9052 19:00 Almtuna - Leksands
[+9]
2.80 4.00 2.00 1.65 1.17 1.33
9053 19:00 Bjorkloven - Karlskrona
[+9]
2.00 4.00 2.80 1.33 1.17 1.65
9054 19:00 Oskarshamn - Bofors
[+9]
1.80 4.20 3.15 1.26 1.15 1.80
9055 19:00 Pantern - Tingsryd
[+9]
1.90 4.10 2.95 1.30 1.16 1.72
9056 19:00 Sodertalje - Vasterviks
[+9]
1.85 4.20 3.00 1.28 1.14 1.75
9057 19:00 Vasteras - AIK IF
[+9]
3.05 4.00 1.90 1.73 1.17 1.29
9058 19:00 Vita H. - MoDo
[+9]
3.00 4.20 1.85 1.75 1.14 1.28
Max upl.:100.00
HOKEJ - ŠVICARSKA 1. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
8996 19:45 Fribourg - Biel
[+9]
2.80 4.40 1.90 1.71 1.13 1.33
8997 19:45 Lausanne - Ambri
[+9]
2.10 4.40 2.40 1.42 1.12 1.55
Max upl.:200.00
HOKEJ - ŠVICARSKA 2. (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9059 19:45 Kloten - Visp
[+9]
1.90 4.50 2.75 1.34 1.12 1.71
9060 20:00 Biasca - EVZ Academy
[+9]
2.85 4.50 1.85 1.74 1.12 1.31
9061 20:00 Langenthal - Ajoie
[+9]
2.00 4.40 2.60 1.38 1.13 1.63
9062 20:00 Winterthur - Lions
[+8]
2.50 4.40 2.05 1.59 1.13 1.40
srijeda 17.10.18
9063 19:45 Thurgau - Fonds
[+8]
3.00 4.50 1.80 1.80 1.13 1.29
Max upl.:100.00 Min parova: 3
HOKEJ - VHL (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7389 15:30 Chelyabinsk - Voronezh
[+9]
1.65 4.30 3.80 1.19 1.15 2.02
7390 15:30 Kurhan - Ryazan
[+9]
1.70 4.20 3.60 1.21 1.15 1.94
Max upl.:100.00
Tenis
TENIS (M) - ANTWERP (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (BEL)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
7500 18:30 Tsonga J. - Pella G.
[+5]
1.57 2.25 1.62 2.15
7501 20:00 Monfils G. - Bemelmans R.
[+5]
1.35 2.90 1.40 2.70
srijeda 17.10.18
7502 10:00 Bhambri Y. - Carballes B.R.
[+3]
1.63 2.15 1.68 2.05
7503 10:00 Granollers M. - Norrie C.
[+3]
1.90 1.80 1.85 1.85
7504 10:00 Gasquet R. - Vesely J.
[+3]
1.23 3.60 1.28 3.30
7505 10:00 Pospisil V. - Raonic M.
[+3]
3.50 1.25 3.20 1.30
Max upl.:200.00 www.atpworldtour.com
TENIS (M) - ANTWERP PAROVI (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (BEL)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
7507 16:00 Lopez/Munar - Gille/Vlieg
[+3]
2.20 1.60 2.10 1.65
7508 16:20 McLac/Struf - Gonza/Jarry
[+3]
1.55 2.30 1.60 2.20
7509 17:40 Petzs/Tiafo - Mahut/Roger
[+3]
3.20 1.30 2.90 1.35
7510 19:00 Marre/Mayer - Grano/Grano
[+3]
1.93 1.77 1.88 1.82
srijeda 17.10.18
7511 12:00 Demol/Gonza - Bemel/De Lo
[+3]
1.55 2.30 1.60 2.20
7512 12:00 Paes/Reyes - Shara/Sitak
[+3]
2.05 1.67 1.98 1.72
Max upl.:100.00 www.atpworldtour.com
TENIS (M) - MOSCOW (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (RUS)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9257 17:30 Kyrgios N. - Rublev A.
[+5]
1.63 2.15 1.68 2.05
srijeda 17.10.18
9258 10:00 Herbert P. - Bublik A.
[+3]
1.70 2.00 1.75 1.95
9259 10:00 Cecchinato M. - Mannarino A.
[+3]
2.25 1.57 2.15 1.62
9260 10:00 Rosol L. - Khachanov K.
[+3]
4.35 1.16 3.85 1.21
Max upl.:200.00 www.atpworldtour.com
TENIS (M) - MOSCOW PAROVI (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (RUS)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9261 15:50 Eysse/Manna - Mies/Podli
[+3]
1.85 1.85 1.90 1.90
9262 17:40 Bracc/Seppi - Karlo/Medve
[+3]
1.57 2.25 1.62 2.15
srijeda 17.10.18
9263 11:00 Mekti/Melze - Molch/Zelen
[+3]
1.60 2.20 1.65 2.10
9264 11:00 Mirny/Oswal - Nys H/Paire
[+3]
1.43 2.60 1.48 2.45
Max upl.:100.00 www.atpworldtour.com
TENIS (M) - STOCKHOLM (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (SWE)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
7518 17:30 Klahn B. - Copil M.
[+5]
2.10 1.65 2.00 1.70
7519 18:30 Ymer E. - Gulbis E.
[+5]
2.55 1.45 2.40 1.50
7520 20:00 De Minaur A. - Kohlschreiber P.
[+5]
1.57 2.25 1.62 2.15
srijeda 17.10.18
7521 11:00 Polansky P. - Shapovalov D.
[+3]
3.60 1.23 3.30 1.28
7522 11:00 Sock J. - Ymer E.
[+3]
1.57 2.25 1.62 2.15
7523 11:00 Otte O. - Zopp J. 1.85 1.85 1.90 1.90
Max upl.:200.00 www.atpworldtour.com
TENIS (M) - STOCKHOLM PAROVI (tvrda podloga), ATP World Tour 250, (SWE)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
7525 16:10 Cerre/Tsits - Bolel/Dodig
[+3]
2.70 1.40 2.55 1.45
srijeda 17.10.18
7526 11:00 Bambr/O'Mar - Danie/Marte
[+3]
1.35 2.90 1.40 2.70
7527 11:00 Behar/Nedun - Benne/Pouil
[+3]
2.70 1.40 2.55 1.45
7528 11:00 Ebden/Linds - Eriks/Goran
[+3]
1.23 3.60 1.28 3.30
7529 11:00 Lopez/Qures - De Mi/Millm
[+3]
1.33 3.05 1.38 2.80
7530 11:00 Ymer/Ymer - Danie/Koolh
[+3]
2.55 1.45 2.40 1.50
Max upl.:100.00 www.atpworldtour.com
TENIS (Ž) - LUXEMBOURG (tvrda podloga), WTA International, (LUX)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9288 16:20 Bouchard E. - Babos T.
[+5]
2.20 1.60 2.10 1.65
9290 17:40 Yastremska D. - Lepchenko V.
[+5]
1.53 2.35 1.58 2.25
9289 18:00 Minella M. - Flipkens K.
[+5]
2.55 1.45 2.40 1.50
9291 19:20 Goerges J. - Kuzmova V.
[+5]
1.23 3.60 1.28 3.30
srijeda 17.10.18
9292 10:00 Parmentier P. - Lapko V.
[+3]
2.00 1.70 1.95 1.75
Max upl.:200.00 www.wtatennis.com
TENIS (Ž) - LUXEMBOURG PAROVI (tvrda podloga), WTA International, (LUX)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
srijeda 17.10.18
9293 10:00 Chen/Wu F. - Flipk/Larss
[+3]
4.00 1.20 3.50 1.25
9294 10:00 Gaspa/Nicul - Serba/Shini
[+3]
1.16 4.35 1.21 3.85
9295 10:00 Kiche/Srebo - Blink/Rus A
[+3]
1.45 2.55 1.50 2.40
9296 10:00 Maria/Parme - Kania/Sizik
[+3]
1.80 1.90 1.85 1.85
Max upl.:100.00 www.wtatennis.com
TENIS (Ž) - MOSCOW (tvrda podloga), WTA International, (RUS)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9270 19:00 Gavrilova D. - Diatchenko V.
[+5]
1.35 2.90 1.40 2.70
srijeda 17.10.18
9271 10:00 Halep S. - Pavlyuchenkova A.
[+3]
2.20 1.60 2.10 1.65
9272 10:00 Sevastova A. - Putintseva Y.
[+3]
1.30 3.20 1.35 2.90
9273 10:00 Bertens K. - Sasnovich A.
[+3]
1.55 2.30 1.60 2.20
Max upl.:200.00 www.wtatennis.com
TENIS (Ž) - MOSCOW PAROVI (tvrda podloga), WTA International, (RUS)
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9278 16:20 Abdur/Kalin - Rosol/Spear
[+3]
4.00 1.20 3.50 1.25
9279 16:20 Panov/Siege - Pavly/Zvona
[+3]
2.90 1.35 2.70 1.40
Max upl.:100.00 www.wtatennis.com
Rukomet
RUKOMET (M) - FRANCUSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
9354 20:00 Istres - Nantes
[+4]
7.80 14.00 1.10 5.01 1.02
9356 20:00 Pays Aix - Pontault
[+4]
1.13 14.00 6.70 1.05 4.53
9357 20:15 Cesson - Ivry
[+4]
1.63 8.50 2.65 1.36 2.02
9358 20:30 Toulouse - Dunkerque
[+4]
1.73 8.50 2.45 1.43 1.90
9359 20:30 Tremblay - Nimes
[+4]
2.50 8.50 1.70 1.93 1.42
četvrtak 18.10.18
9360 20:45 Chambery - St.Raphael
[+4]
1.55 9.00 2.80 1.32 2.14
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - IHF SUPER GLOBE (60 min), Klupsko SP - Qatar2018
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9400 16:00 Taubate - Fuechse
[+9]
6.00 13.00 1.15 4.11 1.06
9401 18:00 Al Sadd - Sydney Un.
[+9]
1.02 17.00 14.00 7.68
Max upl.:200.00 http://www.ihf.info/
RUKOMET (M) - NJEMAČKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
četvrtak 18.10.18
9348 19:00 Bietigheim - Minden
[+4]
2.90 9.00 1.53 2.19 1.30
9349 19:00 TVB Stuttgart - Hannover
[+4]
2.70 8.50 1.60 2.05 1.35
subota 20.10.18
9391 20:30 Lemgo - Ludwigshafen
[+4]
1.13 14.00 6.70 1.05 4.53
9392 20:30 Wetzlar - Goppingen
[+4]
2.10 7.50 2.00 1.64 1.58
nedjelja 21.10.18
9393 13:30 Neckar - Fuechse
[+4]
1.20 12.00 5.20 1.09 3.63
9394 16:00 Kiel - Gummersbach
[+4]
1.02 17.00 14.00 7.68
9395 16:00 Leipzig - Flensburg
[+4]
6.00 13.00 1.15 4.11 1.06
9396 16:00 Magdeburg - Erlangen
[+4]
1.04 16.00 12.00 6.86
9397 16:00 MT Melsungen - Bergischer
[+4]
1.65 8.50 2.60 1.38 1.99
Max upl.:200.00 www.dkb-handball-bundesliga.de/
RUKOMET (M) - NJEMAČKA KUP (60 min),1/8 finala - jedna utakmica
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9340 19:00 Hannover - Lemgo
[+9]
1.23 12.00 4.90 1.11 3.48
9341 19:30 Bergischer - Neckar
[+9]
5.50 13.00 1.17 3.86 1.07
9342 20:00 Wetzlar - MT Melsungen
[+9]
2.80 9.00 1.55 2.14 1.32
srijeda 17.10.18
9344 19:00 Gummersbach - Goppingen
[+9]
2.50 8.50 1.70 1.93 1.42
9345 19:00 Flensburg - Magdeburg
[+9]
1.37 9.50 3.60 1.20 2.61
9346 19:30 Kiel - Leipzig
[+9]
1.07 14.00 9.50 5.66
9347 20:00 Rimpar - Erlangen
[+9]
4.90 12.00 1.23 3.48 1.11
Max upl.:200.00 www.dkb-handball-bundesliga.de
RUKOMET (M) - POLJSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
srijeda 17.10.18
9363 18:00 Azoty Pulawy - Gdynia
[+4]
1.03 16.00 13.00 7.17
9364 18:00 Chrobry G. - Wybrzeze Gd.
[+4]
1.47 9.00 3.10 1.26 2.31
9365 18:00 Kwidzyn - Szczecin
[+4]
1.25 11.00 4.60 1.12 3.24
9366 18:30 Kalisz - Zabrze
[+4]
3.70 9.50 1.35 2.66 1.18
9367 19:00 Stal Mielec - Gwardia Op.
[+4]
3.60 9.50 1.37 2.61 1.20
9368 20:15 Wisla P. - VT Kielce
[+4]
4.30 11.00 1.27 3.09 1.14
Max upl.:100.00
RUKOMET (M) - SEHA LIGA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9369 17:30 PPD Zagreb - Vardar
[+9]
3.50 9.00 1.40 2.52 1.21
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - ŠPANIJA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
petak 19.10.18
9407 20:30 Huesca - Ademar
[+4]
2.25 7.50 1.90 1.73 1.52
subota 20.10.18
9408 16:00 Bidasoa - Teucro
[+4]
1.15 13.00 6.00 1.06 4.11
9409 18:30 Cangas - Benidorm
[+4]
2.60 8.50 1.65 1.99 1.38
9410 18:30 Cuenca - Logrono
[+4]
2.50 8.50 1.70 1.93 1.42
9411 20:00 Valladolid - Guadalajara
[+4]
1.33 10.00 3.85 1.17 2.78
nedjelja 21.10.18
9412 12:00 Alcobendas - Anaitasuna
[+4]
5.20 12.00 1.20 3.63 1.09
9413 12:30 Genil - Granollers
[+4]
2.55 8.50 1.67 1.96 1.40
Max upl.:200.00
RUKOMET (M) - ŠVEDSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9352 19:00 Malmo - Savehof
[+9]
1.47 9.00 3.10 1.26 2.31
Max upl.:200.00
RUKOMET (Ž) - DANSKA (60 min)
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9381 19:00 Holstebro (W) - Odense (W)
[+9]
9.50 14.00 1.07 5.66
9382 19:00 Skanderborg (W) - Ikast (W)
[+9]
7.80 14.00 1.10 5.01 1.02
srijeda 17.10.18
9384 19:30 Aalborg (W) - Viborg (W)
[+9]
13.00 16.00 1.03 7.17
9385 19:30 Nykobing (W) - Esbjerg (W)
[+9]
2.35 8.00 1.80 1.82 1.47
Max upl.:200.00
RUKOMET (Ž) - ŠVEDSKA (60 min),
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9389 19:00 Boden (W) - Hoors (W)
[+9]
12.00 16.00 1.04 6.86
Max upl.:200.00
Odbojka
ODBOJKA (M) - ČEŠKA R.
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9704 17:45 Budejovice - Odolena Voda 1.02 9.80 1.05 7.75
Max upl.:100.00 Min parova: 3
ODBOJKA (M) - FRANCUSKA
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9696 20:00 Ajaccio - Tours
[+5]
2.80 1.37 2.45 1.47
9697 20:00 Cannes - Montpellier
[+5]
3.20 1.30 2.70 1.40
9698 20:00 Narbonne - Toulouse
[+5]
1.40 2.70 1.50 2.40
9699 20:00 Tourcoing - Rennes
[+5]
1.60 2.15 1.70 2.00
9700 20:30 Nantes - Poitiers
[+5]
2.10 1.65 1.95 1.75
Max upl.:200.00
ODBOJKA (M) - LIGA PRVAKA Kvalifikacije, prve utakmice
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
9715 18:00 Neftohimic - Mladost Br. (3-1) 1.01 10.50 1.04 8.30
Max upl.:200.00
Bejzbol
BEJZBOL - MLB Play off - 1/2 finala
Konačan ishod 1 X 2 P1 PX P2
utorak 16.10.18
8929 23:09 Houston - Boston (16,1-1)
[+3]
1.75 2.10 3.30 1.70 3.70
Max upl.:200.00 U slučaju odgode, prekida i sl. računa se kvota 1.00. Igra se na 4 dobijene utakmice !www.mlb.com
Duel
DUELI TIMOVA Koji tim postiže više golova na svojim utakmicama?
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
7395 17:00 Izrael 21 - Malta 21 (du.) 2.20 4.00 2.20
7394 18:15 Norveška 21 - Francuska 21 (du.) 2.20 4.00 2.20
7393 20:45 Ukrajina - Slovenija (du.) 2.20 4.00 2.20
Max upl.:250.00 Napomena: koji će tim postići više golova?
KOŠARKA - EUROCUP (Broj poena igrača) Tip 1 = manje, Tip 2 = više.
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9524 19:00 Klobucar J. - 10.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9525 19:00 Auguste Z. - 12.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9526 19:00 Webster T. - 11.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9527 19:00 Harrison A. - 12.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9528 19:00 Allen B. - 12.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9529 19:00 Hamilton Jo. - 13.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9530 19:00 Abass A. - 8.5/Gal-Bre 1.85 1.85
9531 19:00 Ragland J. - 13.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9532 19:00 Perperoglou S. - 11.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9533 19:00 Baron B. - 11.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9534 19:00 Shurna J.W. - 8.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9535 19:00 Ennis D. - 10.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9536 19:00 Zirbes M. - 10.5/C.Z-BC 1.85 1.85
9537 19:30 Green Ja. - 11.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9538 19:30 Reinhardt K. - 9.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9539 19:30 Fotu I. - 12.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9540 19:30 Robinson G. - 10.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9541 19:30 Lacombe P. - 8.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9542 19:30 Kikanovic E. - 15.5/Ulm-Mon 1.85 1.85
9543 20:30 Bilan M. - 11.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9544 20:30 Kahudi C. - 12.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9545 20:30 Slaughter Aj - 8.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9546 20:30 Landesberg S. - 15.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9547 20:30 Štimac V. - 14.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9548 20:30 Campbell Tj. - 9.5/Vil-T.T 1.85 1.85
9549 20:30 Gabriel K. - 10.5/Vil-T.T 1.85 1.85
Max upl.:200.00 Min parova: 3 Broj poena igrača uključuje i produžetke. Nije dopušteno vezanje sa istim parom.
KOŠARKA - EUROLIGA (Broj poena igrača) Tip 1 = manje, Tip 2 = više.
Konačan ishod 1 X 2 1X 12 X2
utorak 16.10.18
9492 19:15 Evans J. - 8.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9493 19:15 Eric M. - 9.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9494 19:15 Kidd S. - 9.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9495 19:15 Omic A. - 9.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9496 19:15 Clark E. - 13.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9497 19:15 Gordic N. - 10.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9498 19:15 McCallum R. - 12.5/Dar-Bud 1.85 1.85
9499 20:05 Black T. - 11.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9500 20:05 Wilbekin S. - 15.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9501 20:05 Clyburn W. - 11.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9502 20:05 Higgins C. - 13.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9503 20:05 De Colo N. - 17.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9504 20:05 Hines K. - 8.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9505 20:05 Roll M. - 8.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9506 20:05 Rodriguez S. - 12.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9507 20:05 Tyus A. - 7.5/Mac-CSK 1.85 1.85
9508 20:30 Dedovic N. - 11.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9509 20:30 Booker D. - 10.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9510 20:30 Lojeski M. - 10.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9511 20:30 Gist J. - 8.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9512 20:30 Thomas D. - 9.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9513 20:30 Koponen P. - 10.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9514 20:30 Lucic V. - 9.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9515 20:30 Langford K. - 12.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9516 20:30 Calathes N. - 12.5/Bay-Pan 1.85 1.85
9517 21:00 Hannah C. - 10.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9518 21:00 Strawberry D.J. - 10.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9519 21:00 Evans C. - 12.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9520 21:00 Heurtel T. - 10.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9521 21:00 Kuric K. - 12.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9522 21:00 Singleton C. - 11.5/Gra-Bar 1.85 1.85
9523 21:00 Tomic A. - 10.5/Gra-Bar 1.85 1.85
Max upl.:200.00 Min parova: 3 Broj poena igrača uključuje i produžetke. www.euroleague.net
Snooker
SNOOKER - ENGLISH OPEN
Konačan ishod 1 X 2
utorak 16.10.18
7416 17:30 Brecel L. - Zhuang N. 1.23 3.60
7417 17:30 Greene G. - Gilbert D. 2.90 1.35
7418 20:00 Ajaib F. - Sijun Y. 4.70 1.14
7419 20:00 Chandler H. - Saengkham N. 2.90 1.35
7420 20:00 Davison P. - Zhou Y. 3.05 1.33
7421 20:00 Guodong X. - Hallworth S. 1.20 4.00
7422 20:00 Higginson A. - Brown J. 1.35 2.90
7423 20:00 Robertson J. - Holt M. 1.67 2.05
7424 20:00 Si X. - Totten C. 1.33 3.05
7425 20:00 Trump J. - Hull R. 1.13 4.85
7426 21:00 Carty A. - King M. 2.90 1.35
7427 21:00 Hawkins B. - Lines P. 1.17 4.20
Max upl.:100.00